spot_imgspot_img

Miraclon wyróżnia najlepsze firmy w inauguracyjnym programie Channel Partner Awards

- Reklama-

Firma Miraclon, kolebka KODAK FLEXCEL Solutions, wyróżniła swoich najlepszych partnerów dystrybucyjnych za podejmowane działania handlowe, marketingowe i techniczne w pierwszej edycji uruchomionego w tym miesiącu programu Channel Partner Awards. W oparciu o konkursowy system punktacji oceniający wyniki sprzedaży i inicjatywy prorynkowe firmy, zarówno w dziedzinie handlu, marketingu, jak i obsługi technicznej, pierwszym zdobywcą tytułu Global Channel Partner została firma DigiPrint Technologies z Pakistanu za doskonałe wyniki w 2021 roku.

„Firma DigiPrint Technologies nie miała sobie równych, przekraczając o 100% zakładaną liczbę instalacji FLEXCEL NX System, dziesięciokrotnie zwiększając liczbę sprzedanych płyt FLEXCEL NX Plate, a także świadomość marki i powszechną rozpoznawalność technologii FLEXCEL NX na pakistańskim rynku fleksodruku” — komentuje Grant Blewett, starszy dyrektor handlowy. „Wzmocniła także dział wsparcia i sprzedaży, przyjmując do zespołu nowego eksperta technicznego”.

„To doskonały przykład wzajemnie korzystnego partnerstwa między firmą Miraclon i wartościowym partnerem dystrybucyjnym. Nasze bliskie relacje biznesowe i jej wyjątkowa znajomość lokalnej społeczności fleksodruku pozwala klientom maksymalnie wykorzystać zalety, z jakich słynie technologia FLEXCEL NX w zakresie wydajności, zrównoważonego rozwoju i jakości”.

Firma Miraclon ogłosiła też najlepszych partnerów dystrybucyjnych w poszczególnych regionach:
• Zwycięzca w regionie Azji Pacyfiku: Kamitani, Japonia
• Zdobywca drugiego miejsca w regionie Azji Pacyfiku: C Illies & Co, Tajlandia
• Zwycięzca w regionie EAMER: GED, Bułgaria
• Zwycięzca w regionie Ameryki Łacińskiej: Maryna S.A., Argentyna
• Zdobywca drugiego miejsca w regionie Ameryki Łacińskiej: Proveedora Grafica GX, Meksyk

„Każdy partner dystrybucyjny pełni rolę przedstawiciela zespołu handlowego firmy Miraclon” — dodaje Grant. „Ten coroczny program pozwala nam publicznie wyróżnić starania, wyniki i inwestycje naszych partnerów w zakresie umożliwienia transformacji branży flexo za pomocą technologii FLEXCEL NX na ich lokalnych rynkach. Zorganizowane i strategiczne podejście handlowe, marketingowe i serwisowe tych firm stanowi przykład najlepszych praktyk biznesowych i zasługuje na wyróżnienie. Gratulujemy wszystkim laureatom i dziękujemy za ich wspaniałą pracę”.

Źródło: Miraclon


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 264 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie brzmi następująco:

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych