- Reklama -spot_imgspot_img

MMDS już w 100% Online. Ruszył sklep internetowy

- Reklama-

MM Druk Serwis, krakowski dostawca materiałów poligraficznych dla offsetu, uruchomił właśnie MMDS Online – internetowy sklep poligraficzny. Już dzisiaj pod adresem sklepmmds.pl drukarnie mogą zaopatrzyć się w akcesoria poligraficzne do offsetu.

Asortyment sklepu MMDS Online obejmuje artykuły poligraficzne i materiały drukarskie. W ofercie sklepu znajdują się nie tylko płyty offsetowe, farby i lakiery offsetowe, ale także chemia poligraficzna, obciągi i materiały dla introligatorni.

- Reklama -

Skąd pomysł na sklep?

Funkcjonujemy w przestrzeni biznesowej wymagającej nieprzerwanej dostępności materiałów poligraficznych. Kluczowym czynnikiem determinującym powstanie sklepu MMDS Online, było umożliwienie drukarniom składania zamówień w dogodnej dla nich chwili, przez 24 godziny na dobę. Gotowe produkty zamówione przez platformę WWW do godziny 12.00, wysyłamy za pośrednictwem firmy spedycyjnej jeszcze tego samego dnia.

Każdy koszyk zakupowy zamknięty po południu jest realizowany przez MMDS Online w kolejnym dniu. Produkty poligraficzne wymagające dodatkowej pracy, jak farby mieszane na zamówienie, są ekspediowane z magazynu także następnego dnia. Precyzując, mówiąc „dzień” mam na myśli oczywiście dzień roboczy – tłumaczy zasady funkcjonowania MMDS Online Agnieszka Kopecka, PR Manager firmy.

Źródło: MMDS

spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych