Modele Brother TonerBenefit

- reklama -

Najbardziej wszechstronnym urządzeniem serii TonerBenefit jest flagowy model MFC-B7715DW, oferujący poza laserowym, monochromatycznym drukowaniem w formacie A4 funkcję skanowania, kopiowania oraz w razie potrzeby wysyłania faksu.

Jest to wielozadaniowe urządzenie, generujące do 34 stron dokumentów na minutę, wyposażone w podajnik papieru na 250 arkuszy oraz automatyczny podajnik dokumentów (ADF) zdolny pomieścić 50 arkuszy. Brother MFC-B7715DW przetworzy 250 stron w czasie około 7 minut.

Poziom głośności urządzenia podczas działania nie przekracza 50 dB. To natężenie można porównać do standardowego szmeru w biurze. Pracując z MFC-B7715DW możemy równie cicho i szybko skanować dokumenty.

Brother DCP-B7520DW posiada podobne parametry pracy, jak wcześniej wymieniony model. Oferuje generowanie 34 stron dokumentów na minutę, skanowanie i kopiowanie. Dokumenty tak jak w przypadku MFC-B7715DW mogą być przechowywane jako zwykłe PDF-y lub przesyłane do uprzednio skonfigurowanego SharePointa. Podajnik papieru zmieści do 250 arkuszy.

Brother HL-B2080DW jest najbardziej kompaktowym urządzeniem z prezentowanej serii TonerBenefit. Jest to monochromatyczna drukarka laserowa, równie szybko generująca dokumenty, jak pozostałe modele.

Brother HL-B2080DW, DCP-B7520DW oraz MFC-B7715DW umożliwiają automatyczne, dwustronne drukowanie. Wymienione modele oferują także funkcję pomijania pustych stron oraz tryb ekologiczny, które pozwalają na oszczędzanie energii i tonera. HL-B2080DW, DCP-B7520DW oraz MFC-B7715DW obsługują aplikacje, takie jak iPrint&Scan, przeznaczone dla urządzeń mobilnych działających pod kontrolą systemów Android oraz iOS, oraz Apple AirPrint.

Na podstawie informacji firmy Brother

- reklama -
A N K I E T A

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.