Minął rok od instalacji w drukarni Vilpol nowej maszyny offsetowej Koenig & Bauer. Jest to wspaniała okazja do tego, by przekonać się o tym, co zmieniło się w tym czasie. Na ile nowa technologia, wymagania i przede wszystkim możliwości produkcyjne, przełożyły się bezpośrednio na osiągane wyniki?

- reklama -

Inwestycją roku 2018” nazwano w firmie Vilpol najnowszy nabytek tego działającego od ponad ćwierćwiecza podwarszawskiego zakładu poligraficznego – 8-kolorową maszynę offsetową z systemem odwracania arkusza Rapida 106-8+L SW4 SPC ALV2, dostarczoną przez Koenig & Bauer.

Czy warto było inwestować? Jak szybko operatorzy maszyny drukującej Koenig & Bauer przyzwyczaili się do nowej technologii? Ile Vilpol zyskał?

Wiktoria Majewska

Na te i wiele innych pytań naszej redakcji odpowiedziała Wiktoria Majewska, a materiał znajdziecie w najbliższym wydaniu czasopisma Świat Poligrafii Professional, do którego prenumeraty cały czas zapraszamy!

- reklama -


A N K I E T A

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.