Müller Martini: bezdotykowy przepływ pracy

0
Mauricio Ramon Bouzadas Lamas, dyrektor ds. przemysłu drukarni Log & Print

Poprzez inwestycję w kompletną SigmaLine wraz z SigmaControl, Connex Line Control Pro, SigmaFolder II oraz SigmaCollator drukarnia Log & Print Gráfica Dados Variáveis e Logística SA w brazylijskim mieście Barueri zapewniła sobie mocną pozycję na coraz bardziej konkurencyjnym (cyfrowym) rynku księgarskim.

Dyrektor ds. przemysłu, Mauricio Ramon Bouzadas Lamas podkreśla, że powodem decyzji o zakupie przez tradycyjne przedsiębiorstwo cyfrowego systemu produkcji książek firmy Müller Martini była przede wszystkim wielostronność zastosowania linii SigmaLine.

Dzięki SigmaControl i Connex jest to najbardziej dojrzałe rozwiązanie na rynku, optymalnie predysponowane do przetwarzania naszych drukowanych cyfrowo produktów, mamy bezdotykowy workflow od impozycji poprzez druk, do gotowej książki, łącznie z kontrolą jakości i pozostajemy dzięki temu rozwiązaniu konkurencyjni na trudnym rynku księgarskim – mówi Mauricio Ramon Bouzadas Lamas.

A N K I E T A

 

Ankieta

W każdy poniedziałek jedno pytanie w naszej ankiecie. tematy różne i przeróżne. Zarówno technologie, innowacje, finansowanie, opinie itd. Komentarz redakcyjny zawsze w kolejnym tygodniu. Zapraszamy do stałego śledzenia naszych pytań. Być może posłużą one przygotowaniu znacznie większego opracowania.