Müller Martini. Stabilność i rozwój

Jacek Kobyliński
- reklama -

Roland Henn

25 maja odbyło się spotkanie dla prasy branżowej przygotowane przez firmę Müller Martini. Trzeba przyznać, że ostatnie 12 miesięcy było dla tej firmy wyjątkowe. Po pierwsze przejęcie obsługi urządzeń firmy Heidelberg i wreszcie informacja o przejęciu urządzeń do oprawy prostej i złożonej od firmy Kolbus.

Ta operacja objęła również obsługę serwisową i dostawę części zamiennych dla dotychczas zainstalowanych linii na świecie. Więcej na ten temat pisaliśmy w tym miejscu.

Roland Henn przedstawił, jak dużym wyzwaniem stało się połączenie obu firm, które do tej pory skutecznie rywalizowały o klientów. Zwłaszcza, że zadanie odbywało się na poziomie struktur całego świata.

Nie zabrakło również pytań o polski rynek i aktualną sytuację w odniesieniu do dotychczasowego dostawcy rozwiązań firmy Kolbus.

Jacek Kobyliński, dyrektor sprzedaży Müller Martini Eastern Europe GmbH wyjaśnił, jak aktualnie Müller Martini realizuje ten proces. Podkreślił również, że o ile w minionych latach rzeczywiście konkurowanie z firmą Kolbus było dużym wyzwaniem, to dzisiaj dzięki połączeniu oferty urządzeń, Müller Martini stara się doradzić najlepsze z możliwych rozwiązań dla każdego klienta.

Całą relację ze spotkania prasowego, liczne pytania i odpowiedzi prasy przedstawimy w najbliższym wydaniu czasopisma Świat Poligrafii Professional.

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.