Lotos-Poligrafia inwestuje w Alegro: linię Müller Martini

Muller Martini wystartował z nową usługą dla drukarni, które są zainteresowane urządzeniami tego producenta ale z jakiś powodów chcą uzupełnić swój park maszynowy o urządzenia używane.

- reklama -

Oferowanie urządzeń używanych jest tematem znanym od dawien dawna. Jednak w temacie maszyn i urządzeń introligatorskich Muller Martini rozszerzył swoje działania dokładnie w tym obszarze. Co wyróżnia tę ofertę wśród innych?

Zapytaliśmy Jacka Kobylińskiego, który odpowiada za sprzedaż Muller Martini w tej części Europy.

Jacek Kobyliński

– Przede wszystkim w naszej ofercie znajdują się maszyny i urządzenia, których historię bardzo dobrze znamy – mówi Jacek Kobyliński – są one najczęściej po dokładnym przeglądzie zrealizowanym przez naszych serwisantów i jesteśmy w stanie zaoferować do nich pełny pakiet serwisowy. Klient, który decyduje się na zakup takiego sprzętu Muller Marini ma pełną naszą pomoc i wsparcie, gdyby z danym modelem urządzenia po prostu coś się działo.

Wprowadziliśmy standard, który nazwaliśmy MM|Standard, tj. maszyna jest zdemontowana, wyczyszczona i przejrzana przez nasz serwis, również zainstalowana i uruchomiona przez nas oraz posiada trzymiesięczną gwarancję.

Sytuacja jaka panuje na rynku, wielokrotnie wymusza na drukarniach wstrzymanie decyzji o zakupie nowych maszyn i urządzeń i coraz większe grono z nich decyduje się na zakup używanych – dodaje Jacek Kobyliński.

Usługa oferowana przez Muller Martini nosi nazwę OCCA i jej sens najkrócej wyjaśnia w krótkim filmie Gunter Albrecht…

Jeżeli chcielibyście być na bieżąco z taką ofertą, to Muller Martini zaprasza do prenumeraty newslettera poświęconego temu tematowi…

Źródło: Muller Martini

- reklama -