spot_img

Multigraf Touchline CF-375 w drukarni Argonex

- Reklama-

Drukarnia Argonex z Bydgoszczy zakupiła w ostatnim czasie bigówko-falcerkę Multigraf Touchline CF- 375 z oferty Duplo Polska. Celem inwestycji było przede wszystkim usprawnienie procesów introligatorskich. Okazało się jednak, że przyniosła ona jeszcze inne korzyści tej firmie – podniosła jakość i wydajność realizowanej tu produkcji.

Dzięki zakupowi bigówko-falcerki Multigraf Touchline CF-375 – mówi Jakub Chorobiński, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w drukarni Argonex – znacząco skrócił się proces produkcji w naszym zakładzie, a wydajność wzrosła trzykrotnie przy jednoczesnym zapewnieniu powtarzalności i najwyższej jakości realizowanych prac. Ma to ogromne znaczenie, bowiem zawsze zależy nam na spełnianiu oczekiwań rynku i klientów. Inwestycja w system z oferty Duplo ułatwiła to zadanie.

Drukarnia Argonex powstała w 1992 roku i nieustannie się rozwija. Swoim klien­tom ofe­ru­je kom­plek­so­wą ob­słu­gę – od pro­jek­tu aż do gotowego produktu. Wykonuje głównie druki reklamowe, opakowania, kalendarze ścienne, przede wszystkim trójdzielne. W ostatnim czasie rozpoczęła także produkuję kart do gry.

Wy­ko­rzy­stywane są tu trzy tech­ni­ki poligraficzne – druk of­f­se­to­wy, cyfrowy i sitodruk. W par­ku ma­szy­no­wym dru­kar­ni pracują ośmio- i pięciokolorowa maszyna drukująca (ta druga z lakierem) oraz kilka urządzeń cyfrowych. Istotnym krokiem w rozwoju tego przedsiębiorstwa było stworzenie w 2012 roku systemu do zamawiania druków online. To pozwoliło na jeszcze szybszy rozwój – dzięki temu rozwiązaniu może bowiem obsługiwać klientów nie tylko z całej Polski, ale także z zagranicy.

Ponieważ zleceń nieustannie tu przybywa i klienci oczekują, że czas ich realizacji będzie jak najszybszy, firma musiała pomyśleć o rozwiązaniu usprawniającym produkcję materiałów reklamowych, wykonywanych na grubszych gramaturach, wymagających dodatkowego bigowania.

Okazało się, że urządzenie Multigraf Touchline CF-375 z oferty Duplo Polska spełnia te oczekiwania. Atutami tej maszyny są m.in. jej niewielkie gabaryty i mobilność. Jest to niewielkie urządzenie i posiada kółka, więc w przypadku potrzeby wygospodarowania miejsca w drukarni można je bez problemu przesunąć.

Więcej na łamach czasopisma Świat Poligrafii Professional

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. A pytanie brzmi następująco:

O ile % jesteście zmuszeni podnieść swoje ceny dla klientów, by zniwelować podwyżki: prądu, paliwa, materiałów itd.?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych