spot_imgspot_img

Na zakończenie roku 2021 dwa podcasty i dwa różne tematy. Aktualizacja

- Reklama-

W kolejny wydaniu NIEZBĘDNIKA POLIGRAFA pojawią się dwa podcasty. Każdy z innych obszarów, ale według nas mogących Was po prostu zainteresować. Już o godz. 15:00 spotkanie z Krzysztofem Książkiem i Zbigniewem Jemioło a o godz. 16:00 spotkanie z Tomaszem Pawlickim. A o czym będziemy rozmawiali?

Transformacja cyfrowa. Jak duże stanowi wyzwanie dla drukarni? | Praktycznie wszyscy używają określenia „transformacja cyfrowa”. Niestety nie do końca duża grupa osób kojarzy wyzwania, jakie stoją przed ich drukarnią właśnie w tym obszarze działania. Co z czym połączyć i co to jest chmura, dlaczego produkcja ma być w jednym „organizmie” informatycznym z całą resztą drukarni. To między innymi tematy, o których rozmawiamy z Krzysztofem Książkiem i Zbigniewem Jemioło z firmy Digiprint w kolejnej części podcastu NIEZBĘDNIK POLIGRAFA. Premiera 30.12.2021 o godz. 15:00

Podzielić się doświadczeniem i wiedzą. Jak? | Wiedza. Skąd ją czerpać? Jak dzielić się swoim doświadczeniem z innymi uczestnikami naszej branży? Czy pandemia dała powód do zmiany działania firm na stałe, czy tylko doraźnie? Webinaria, szkolenia online, a nawet pomoc szkołom poligraficznym… nadal jest w cenie. O tym, jak sobie w tym czasie radzi firma Heidelberg Polska rozmawiamy z Tomaszem Pawlickim. Premiera 30.12.2021 o godz. 16:00.

Zapraszamy do słuchania!

- Reklama -

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Twoim zdaniem, co jest największym zagrożeniem dla biznesu (poligrafii) w najbliższym czasie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych