Nagrody dla ploterów Canon podczas RemaDays 2018

Rafał prezentuje wspaniałe wyróżnienie

Urządzenia Canon zdobyły dwa medale Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays 2018 – The Prize for Innovative Technologies. W kategorii Innowacje nagrodę przyznano najnowszej generacji ploterów wielkoformatowych imagePROGRAF TX-2000/3000/4000. Z kolei ploter Océ Colorado 1640 – najszybsze urządzenie w segmencie 64-calowych ploterów rolowych, wyposażony w innowacyjną technologię UVgel – otrzymał nagrodę w kategorii Technology Park.

- reklama -

To już niemal tradycja, że rozwiązania Canon są nagradzane na targach RemaDays Warsaw, podobnie jak podczas innych największych wydarzeń dla branży poligraficznej i reklamowej. Ploter Océ Colorado 1640 zdobył niedawno m.in. Złoty Medal targów FestiwalDruku.pl.

Océ Colorado 1640 – wydajność, powtarzalność, ekologia

Océ Colorado 1640 to najszybsze urządzenie w segmencie 64-calowych, wysokonakładowych ploterów graficznych – maszyna osiąga prędkość nawet do 159 m2/h (druk billboardów i banerów zewnętrznych) i 40 m2/h przy druku materiałów w najwyższej jakości. Urządzenie cechuje wydajność i elastyczność produkcji na różnorodnych mediach, wszechstronność i szeroki zakres aplikacji, a także wysoki poziom automatyzacji pracy, dzięki wykorzystaniu dwóch roli.

Innowacyjna technologia nanoszenia tuszu – UVgel – w postaci specjalnego żelu utwardzanego lampą UV LED w niskiej temperaturze, dodatkowo rozszerza możliwości aplikacji w warunkach wewnętrznych – produkowane materiały graficzne cechują się trwałością, powtarzalnością i nie emitują szkodliwych i nieprzyjemnych związków, charakterystycznych dla tradycyjnych urządzeń solwentowych.

imagePROGRAF TX-2000/3000/4000
intuicyjna drukarka z atramentem LUCIA TD

Najnowsza linia atramentowych drukarek wielkoformatowych imagePROGRAF TX wyznacza nowe standardy drukowania dokumentów CAD i GIS oraz plakatów. Urządzenie łączy zaawansowane rozwiązania techniczne i dużą wygodę obsługi – umożliwia szybkie, ciągłe drukowanie w znakomitej jakości, a dodatkowo wyposażono je w intuicyjne funkcje, które sprawiają, że eksploatacja jest bardzo ekonomiczna. Drukarka umożliwia bardzo wydajną pracę z szybkością 2,6 str./min (A1) – wszystko dzięki głowicy drukującej o wielkości 1,07 cala i funkcji ciągłego drukowania.

Jesteśmy niezwykle dumni, że nasze dwa najnowsze, profesjonalne plotery z kluczowych dla nas segmentów biznesowych otrzymały nagrody w swoich kategoriach. W tym roku mamy okazję zaprezentować na żywo nasz najbardziej innowacyjny i najszybszy w swojej klasie rolowy ploter do zastosowań graficznych – Océ Colorado 1640. Jesteśmy przekonani, że zarówno pokazy możliwości naszych rozwiązań na stoisku, jak i przygotowany przez nas szeroki zakres aplikacji druku pozwoli klientom lepiej zrozumieć niemal nieograniczony potencjał produkcyjny i biznesowy, jaki obecnie dostarcza druk wielkoformatowy – mówi Tomasz Miękus, Product Business Developer, PPG – Wide Format Group, Canon Polska.

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Najważniejsze wyzwania na "teraz" dla Twojego biznesu