Nasza Pracownia z Duplo

- reklama -

Nasza Pracownia – producent zaproszeń ślubnych i innych druków okolicznościowych, różnego rodzaju dodatków związanych z tego rodzaju imprezami, a także grawerowanych skrzynek drewnianych na zaproszenia i prezenty zakupił w ostatnim czasie system Duplo DC 616 Pro. Dzięki tej inwestycji firma może obecnie sprawniej wykonywać zlecenia dla klientów z kraju, a także z zagranicy.

Nasza Pracownia to firma, której rozwój w ostatnim czasie nabrał tempa. To rodzinne przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność w 2010 roku projektując i drukując zaproszenia na niewielkich maszynach.

Tej dziedzinie pozostało wierne, przy czym oferta firmy powiększyła się wraz z jej rozwojem o wszelkiego rodzaju dodatki towarzyszące imprezom rodzinnym (winietki, zawieszki, podziękowania dla gości itp.), kalendarze, a także – w ostatnim czasie znacząco – o grawerowane drewniane skrzynki na prezenty.

Tym, co wyróżnia naszą firmę i pozwala jej tak intensywnie się rozwijać – mówi Irek Kowal, odpowiedzialny za rozwój Naszej Pracowni – są przede wszystkim własne projekty, które są nie tylko ciekawe, ale także dostosowane do zmieniającej się mody i trendów, dotyczących organizacji ślubów i wesel. Bacznie przyglądamy się temu, co dzieje się w tym zakresie w Stanach Zjednoczonych i stamtąd czerpiemy inspirację do naszych działań, dzięki czemu celnie trafiamy w oczekiwania klientów.

Firma mieści się na Podkarpaciu, ale realizuje zlecenia z całej Polski, a także z zagranicy (głównie dla Polaków tam mieszkających). Z roku na rok jej obroty wzrastają o 100%, co doceniło jury konkursu Gazele Biznesu, przyznając jej tytuł Laureata w roku 2017.

Nasza Pracownia wykonuje rocznie 100 tysięcy zaproszeń (stanowią one 40% jej obrotów) oraz kilkadziesiąt tysięcy skrzynek drewnianych (pozostałe 60%) i te liczby stale rosną. Ten drugi sektor produkcji wygenerował nawet potrzebę utworzenia tu własnej stolarni.

Dążymy to tego, by upraszczać procesy – mówi Irek Kowal – stąd nasi klienci mogą już na etapie zamówienia wprowadzać zmiany w swoich zaproszeniach, personalizować je. Z jednej strony od razu mają wgląd do tego, jak będą one wyglądać, z drugiej skraca to czas realizacji zlecenia.

Drukarnia mogła oddelegować jednego pracownika do innej pracy, co przy ośmioosobowym zespole ma niemałe znaczenie. Duplo DC 616 Pro – jak podkreśla właściciel Naszej Pracowni – sprawnie wykonuje konkretne zadania, których można zapisać w pamięci urządzenia.

Jest nam niezmiernie miło być partnerem dla takich firm jak Nasza Pracownia, której rozwój jest tak imponujący – mówi Michał Moczulski, odpowiedzialny za sprzedaż w firmie Duplo Polska. – Cieszymy się, że możemy dostarczać naszym klientom urządzenia, które nie tylko pozwalają sprostać ich aktualnym potrzebom, ale też dalej rozwijać się. Nasza Pracownia jest tego przykładem.

- reklama -

A N K I E T A

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.