- reklama -

„Jeśli robisz dzisiaj biznes tak samo, jak robiłeś to wczoraj, to jest wielce prawdopodobne, że nie będziesz robić interesów jutro” – słowa Petera Drucker powinny wisieć nad biurkiem każdego menedżera. Dlaczego?

Odpowiedź jest prosta… gdyż jedynym stałym elementem współczesnego biznesu jest zmiana. Dlatego największym wyzwaniem stojącym przed menedżerami XXI wieku jest budowanie otwartości na zmiany, opanowanie umiejętności szybkiego reagowania na wciąż zmieniające się otoczenie, a przede wszystkim zdobycie umiejętności efektywnego przeprowadzenia zmian w firmie.

- reklama -

Czy nam się podoba, czy nie, świat idzie do przodu coraz szybciej, a firmy chcące utrzymać się na rynku powinny za tym światem nadążać. Muszą być zdolne do przeprowadzenia szybkich, bieżących zmian, jak również głębokich zmian strategicznych.

Piotr Tytoń

Aby w pełni zrozumieć dlaczego powinniśmy się zmieniać, przyjrzyjmy się współczesnym wyzwaniom Firmy…

Więcej na łamach wydania luty 2020 Świat Poligrafii Professional


Autor: Piotr Tytoń – konsultant, trener biznesu, coach, ekspert zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania talentami oraz rozwoju efektywności. Główne obszary działalności: HR, Leadership, Coaching.

- reklama -

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.