Małgorzata Szczotka

W najbliższy czwartek NIEZBĘDNIK POLIGRAFA, w którym pojawia się temat: Nieustanny konflikt: optymalizacja czy standaryzacja? Co jest ważniejsze? Kiedy zabrać się za optymalizację, a kiedy za standaryzację produkcji i wreszcie, jakie praktyczne efekty można osiągnąć?

- reklama -

Wielokrotnie, kiedy bywamy w drukarniach widzimy, jak często oba pojęcia są mylone. Optymalizacja i standaryzacja opisują zupełnie inne pola działania, choć część z nich, nie taka wcale duża, jest poniekąd wspólna. Czy warto poświęcić czas na optymalizację produkcji? A może to właśnie standaryzacja jest rozwiązaniem wszelkich problemów.

O tym i nie tylko rozmawiamy z Małgorzatą Szczotką z CMC. Jeżeli posiadacie dodatkowe pytania, przesyłajcie je do naszej redakcji, a my mamy obietnicę, że Małgorzata chętnie na wszystkie odpowie. Premiera tego odcinka już w czwartek o godz. 15:00. 

Przypominamy, że NIEZBĘDNIK POLIGRAFA... to podcasty, w których poruszamy wiele tematów dotyczących szeroko rozumianej poligrafii. Jednak bez nadęcia. Z dozą humoru i wiedzy. Nasi goście dzielą się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami, wiedzą i nieco innym pojmowaniem tego, co wiąże się nam wszystkim z pojęciem “poligrafia”. Zatem technologia, innowacyjność, wzloty i upadki, projekty, które udało się zrealizować i takie, które jeszcze muszą poczekać. Jednym słowem … POLIGRAFIA.

Wszystkie podcasty redakcji ŚWIAT POLIGRAFII PROFESSIONAL powstają w Studio 3po3. Prowadzącym jest Mirosław Pawliński red. naczelny. Słuchaj na Google Podcast, Spotify oraz Apple Podcasts.