spot_imgspot_img

Niezbędnik Poligrafa… Przegrupowanie na rynku. Książka nadal w cenie. Aktualizacja

- Reklama-

O tym, że pandemia zupełnie zmieniła rynek związany z produkcją dziełową, nie trzeba dzisiaj szczególnie nikogo przekonywać. Mamy dokładnie to samo, co dzieje się także w innych krajach. Książki powróciły i to z jakim impetem! W dodatku drukarnie dziełowe, a właściwie powinniśmy powiedzieć, że drukarnie cyfrowe wiodą tutaj prym w produkcji książek. I to w oprawie miękkiej, jak również twardej. Dlaczego tak się dzieje?

Czy produkcja książek może zaskakiwać? Jakie wyzwania stoją przed drukarnią cyfrową specjalizującą się w produkcji dziełowej? O tym i nie tylko rozmawiamy z Leszkiem Sienickim z drukarni SOWA, w kolejnym podcaście serii NIEZBĘDNIK POLIGRAFA.

Produkcja książki może być więcej niż interesująca. Oprawa klejona, kapitałki, oprawa twarda, wklejki i wyklejki. Co autor powinien wiedzieć, by produkcja jego książki odbyła się bez problemów? A może są jakieś niespodzianki?

Premiera odcinka już o godz. 15:00. Zapraszamy!

Przypominamy, że NIEZBĘDNIK POLIGRAFA... to podcasty, w których poruszamy wiele tematów dotyczących szeroko rozumianej poligrafii. Jednak bez nadęcia. Z dozą humoru i wiedzy. Nasi goście dzielą się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami, wiedzą i nieco innym pojmowaniem tego, co wiąże się nam wszystkim z pojęciem “poligrafia”. Zatem technologia, innowacyjność, wzloty i upadki, projekty, które udało się zrealizować i takie, które jeszcze muszą poczekać. Jednym słowem … POLIGRAFIA.

Wszystkie podcasty redakcji ŚWIAT POLIGRAFII PROFESSIONAL powstają w Studio 3po3. Prowadzącym jest Mirosław Pawliński red. naczelny. Słuchaj na Google Podcast, Spotify oraz Apple Podcasts.

Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 264 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
- Reklama -

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Twoim zdaniem, co jest największym zagrożeniem dla biznesu (poligrafii) w najbliższym czasie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych