- Reklama -spot_imgspot_img

Nilpeter FB-350 w Thavorn Ribbon & Label

- Reklama-

Podążając za trendem ciągłego ulepszania swoich zasobów, Thavorn zrobił ostatnio znaczący krok, nabywając najnowszy Nilpeter FB-350. Przejście z maszyny typograficznej na maszynę fleksograficzną rozpoczęło się w 2010 roku od modelu Nilpeter FB-2500. Po początkowej zmianie, w kolejnych latach 2012, 2014 i 2017 dodano trzy kolejne maszyny FB-2500.

Decyzja o inwestycji w nową maszynę wynika przede wszystkim z potrzeby zwiększenia mocy produkcyjnych. Istniejąca FB-2500, z ograniczeniem szerokości wstęgi do 250 mm i wynikającymi z tego wyzwaniami związanymi z procesem po druku, ograniczyła potencjalny zasięg rynkowy Thavorn.

Od lewej: Lan Tran (Nilpeter Asia Pacific), Aek Woravet Suya (Nilpeter Asia Pacific), Prajak Cholchalathan (Thavorn Label & Ribbon), Peter Eriksen (Nilpeter), Kittisak Cholchalathan (Thavorn Label & Ribbon) i John Andersen (Nilpeter, Azja i Pacyfik).

Thavorn Ribbon & Label Co., Ltd. zamierza wykorzystać ten nowy zakup, rozszerzając swój obszar działania na rynek opakowań do żywności. Jedną z wyróżniających cech nowej maszyny jest zintegrowany system LED-UV. Zapewnia to nie tylko najwyższą jakość zadań drukowania, ale także współgra z zaangażowaniem firmy w zmniejszanie śladu węglowego, co ma istotne znaczenie dla ich przyszłości.

Rynek w Tajlandii jest ogromny, a dzięki możliwościom oferowanym przez nowy Nilpeter FB-350, Thavorn Ribbon & Label ma zamiar rozszerzyć swój zasięg i wejść w nowe segmenty rynku.

Źródło: Nilpeter


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych