- Reklama -spot_imgspot_img

Nowe drukarki wielkoformatowe imagePROGRAF TM do wydruku rysunków i plakatów

- Reklama-

Canon wprowadza na rynek nową serię drukarek imagePROGRAF TM A0+ i A1+ dla producentów technicznych i promocyjnych aplikacji wielkoformatowych w sektorach od architektury, inżynierii, budownictwa i produkcji po handel detaliczny, hotelarstwo i edukację.

Portfolio obejmuje pięć modeli – TM-355, TM-350 i TM-340 do wydruków A0+ oraz TM-255 i TM-240 do wydruków A1+ – wszystkie z nowo opracowanym, żywym atramentem magenta.

- Reklama -

Seria ta została zaprojektowana w celu zaspokojenia różnorodnych potrzeb w zakresie drukowania, od rysunków konstrukcyjnych i projektowych CAD po plakaty detaliczne i restauracyjne oraz wystawy szkolne. Udoskonalona konstrukcja korpusu i niewielka powierzchnia zapewniają, że zmieszczą się one w praktycznie każdej przestrzeni biurowej lub handlowej, nawet w połączeniu z opcjonalnym skanerem wielkoformatowym.

Seria imagePROGRAF TM jest wyposażona w nowo opracowany mechanizm przetwarzania obrazu L-COA PRO II, który umożliwia szybkie uruchamianie. TM-355/350 oferuje najwyższą prędkość drukowania do 3,2 stron na minutę (PPM), około 28% szybciej niż poprzednie modele, zapewniając większą produktywność w przypadku wydruków o krytycznym znaczeniu czasowym.

Żywsze kolory nawet na papierze niepowlekanym | Udoskonalone atramenty serii imagePROGRAF TM zapewniają bardziej żywe kolory nawet na niepowlekanym papierze. Nowo zaprojektowany procesor do przetwarzania obrazu i zoptymalizowany atrament magenta zapewniają doskonałe odwzorowanie koloru czerwonego, co przekłada się na żywą reprodukcję i ostrzejsze kontrasty. Oznacza to większą wyrazistość podczas zaznaczania poprawek i korekt na rysunkach CAD lub wyświetlania krytycznych adnotacji technicznych.

spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych