Nowe drukarki Xerox pomagają firmom zwiększyć efektywność

Małe i średnie firmy poszukują efektywnych opcji drukowania, które pozwolą im zwiększyć wydajność, obniżyć koszty oraz uprościć codzienne procesy. Na te potrzeby odpowiada Xerox z pomocą wielofunkcyjnych drukarek B1022/ B1025 (MFP).

Nowe urządzenia wielofunkcyjne Xerox łączą możliwości drukarki, ksero, kolorowego skanera oraz faksu (opcja). B1022/B1025 umożliwiają także szybkie i ekonomiczne generowanie dwustronnych wydruków do wielkości A3.

Urządzenia umożliwiają bezpośrednie wykonywanie codziennych czynności, takich jak skanowanie i wysyłanie do poczty elektronicznej czy drukowanie z dysku USB. Dodatkowa opcja łączności bezprzewodowej zwiększa wygodę drukowania z urządzeń mobilnych.

Komfort obsługi został podniesiony dzięki zastosowaniu kolorowego interfejsu z ekranem dotykowym, który umożliwia sprawną i intuicyjną realizację zadań związanych z drukowaniem, kopiowaniem oraz skanowaniem w biurze.

Urządzenia wielofunkcyjne są wyposażone w najnowsze systemy bezpieczeństwa, które chronią dane przed cyberatakami. W przypadku dokumentów zawierających wrażliwe lub poufne informacje została wprowadzona opcja bezpiecznego drukowania, która może być wykorzystana, aby zatrzymać pracę drukarki do momentu wprowadzenia kodu dostępu przez właściciela wydruku.

Drukowanie z urządzeń mobilnych będzie dostępne i wygodne za pośrednictwem funkcjonalności Apple AirPrint, Xerox Print Service oraz Mopria dla systemu Android.

Czasy, kiedy wykorzystywaliśmy wiele urządzeń biurowych, są już przeszłością. Nowe urządzenia wielofunkcyjne Xerox odznaczają się niezawodnością, kompatybilością z urządzeniami mobilnymi oraz wysokim poziomem zabezpieczeń, tym samym zwiększając produktywność w miejscu pracy. – mówi Leszek Bareja

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.