spot_imgspot_imgspot_img

Nowe urządzenia firmy EPSON na Festiwalu Druku

- Reklama-

W dniach 18-19 września 2019 roku w Warszawie obędzie się jedenasta edycja prestiżowej imprezy FestiwalDruku.pl – jednego z największych w Polsce wydarzeń branży druku reklamowego. Na evencie będzie także obecny Epson prezentując najnowszą ofertę. Tegoroczny FestiwalDruku.pl będzie świetną okazją, żeby zapoznać się z portfolio oraz nowościami firmy Epson, zwłaszcza że wiele z nich będzie dostępnych na wyciągnięcie ręki.

Wśród urządzeń, które prezentowane będą na stoisku, zobaczyć będzie można drukarkę do nadruków na koszulkach, torbach i innych tekstyliach – SureColor SC-F2100, profesjonalną drukarkę wielkoformatową korzystającą z zestawu 10 tuszów – SureColor SC-P10000, techniczną drukarkę wielkoformatową dla mniejszych firm i biur projektowych – SureColor SC-T5400 czy kompaktową drukarkę fotograficzną do zastosowań komercyjnych – SureLab SL-D800.

Gwoździem programu będzie jednak prezentacja drukarki SureColor SC-F6300, która jest następcą modelu SC- F6200. Jest to naprawdę wielkoformatowa (szerokość zadrukowanego nośnika to 44 cale), profesjonalna drukarka sublimacyjna służącą do pracy z tekstyliami i materiałami promocyjnymi. Zmiany jakie nastąpiły w porównaniu do poprzedniego modelu to znacznie uproszczona obsługa urządzenia, pojemniejsze (aż 1,1 l) zasobniki z atramentem i stabilniejsze mocowanie adaptera rolki. Nowy element – zapadka, zapobiega niepożądanemu przesunięciu się adaptera.

SC-F6300 jest też urządzeniem bardziej przyjaznym dla użytkownika od poprzedniego modelu. Zachowując wszystkie sprawdzone rozwiązania zwiększono ilość czynności serwisowych, jakie mogą być wykonane samodzielnie przez uzytkownika. Dzięki temu urządzenie może szybciej wrócić do pracy bez konieczności czekania na interwencję serwisu. Aby jeszcze bardziej ułatwić samodzielną obsługę, bezpośrednio na sprzęcie nadrukowano instrukcje i kody QR prowadzące do filmów instruktażowych pokazujących jak wykonać określoną czynność. O tym jak przyjazny dla użytkownika i łatwy w obsłudze jest SC-F6300 warto się przekonać na własne oczy odwiedzając stoisko Epsona podczas nadchodzącej imprezy.

spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, jakie portale społecznościowe przegląda?

2. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, w jakich portalach społecznościowych działa aktywnie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00