spot_imgspot_img

Nowelizacja nowelizacji… strona prawna

- Reklama-

Nowelizacja ustawy o odpadach i ustawy o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi to prezentacja poświęcona aspektom prawnym. Opakowanie? A miało być to takie proste. Mamy produkt, zapakowany u nas lub bezpośrednio u producenta… to jeszcze potrzebny dokument o  recyclingu. I to jeszcze nie wszystko.

Co ewidencjonować? Odpady opakowaniowe. Dokumentacja papierowa czy elektroniczna. Tonaż? Jaki produkt wprowadzono? Protokoły. O co w tym wszystkim chodzi? Definicja opakowania wielomateriałowego… Recyclingu… Warto wiedzieć więcej.

Ewa Badowska

Nieźle zagmatwany temat, który Ewa Badowska próbowała rozwikłać i odpowiedzieć na wiele pytań uczestników konferencji. My chętnie do tego tematu powrócimy… nawet w podcastach.

Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 264 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Czy inwestycja w Web-to-Print jest nadal atrakcyjna?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych