spot_imgspot_img

Nowoczesna firma drukująca wymagające etykiety

Jigraf to nowoczesna szwedzka firma drukująca etykiety, zlokalizowana w Landskronie. Firma szczyci się szeroką wiedzą i doświadczeniem, dużymi możliwościami druku oraz dążeniem do przekraczania oczekiwań jakościowych przy zachowaniu rozsądnych kosztów.

Jigraf drukuje wszystkie rodzaje etykiet samoprzylepnych, dla wszystkich segmentów rynku – żywności i napojów, zdrowia i urody, e-commerce, logistyki, motoryzacji, inżynierii chemicznej, promocji itp.

“Biorąc pod uwagę najważniejsze dla nas cechy, takie jak stopień automatyzacji, interfejs użytkownika, elastyczność i niezawodność, a także po kilku miesiącach oceniania i porównywania maszyn fleksograficznych dostępnych na rynku, jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej nowej maszyny Nilpeter FA-17” – mówi Magnus Jarlebrink, właściciel, Jigraf AB.

“Specjalne podziękowania dla Jespera Jørgensena i jego zespołu w firmie Nilpeter, który był bardzo pomocny w całym procesie, od pierwszej podstawowej oferty do momentu, gdy maszyna została w pełni skonfigurowana, wyprodukowana i zainstalowana. Wszystko przebiegało zgodnie z planem, nawet szkolenie naszych operatorów” – podsumowuje Jarlebrink.

Skrócony czas konfiguracji

Maszyna Nilpeter FA-17, zbudowana z myślą o nowoczesnym operatorze druku, z intuicyjnym interfejsem użytkownika i w pełni mobilną kontrolą druku, zapewnia maksymalny poziom stabilności, najściślejszą tolerancję registracji i doskonałe wyniki drukowania na wielu podłożach: wszystkie normalne materiały samoprzylepne, w tym elastyczne folie opakowaniowe, folie polimerowe, folie metaliczne i papier.

FA-17 wyposażony jest w lekkie, łatwe do załadowania tuleje Nilpeter, które skracają czas przygotowania, ułatwiają obsługę, zwiększają prędkość produkcji, podnoszą jakość druku i imponują trwałością, nie wspominając o niższym koszcie etykiety.

Długie i owocne partnerstwo

“Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że została wybrana firma Nilpeter do rozwoju w zakresie druku fleksograficznego i jesteśmy przekonani, że FA-17 zwiększy elastyczność i efektywność kosztową ich produktów, nie wspominając o ich ogólnej wydajności,” mówi Jesper Jørgensen, Global Sales Manager, Nilpeter A/S. “Cieszę się na długą i owocną współpracę z Matsem i Magnusem Jarlebrinkami oraz całym zespołem firmy Jigraf” – podsumowuje.

Źródło: Nipleter

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Czy technologia cyfrowa wyprze druk analogowy?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych