- Reklama -spot_imgspot_img

Oasis Flower Plant for Plastic nabywa drukarkę fleksograficzną Comexi F2 MB

- Reklama-

Oasis Flower Plant for Plastic, producent preform PET i zakrętek na butelki w Arabii Saudyjskiej, podpisał umowę nabycia drukarki fleksograficznej Comexi F2 MB; jest to pierwsza wspólna transakcja obu firm. Azjatycka firma postanowiła oprzeć się na doświadczeniu i technologii Comexi, ponieważ przede wszystkim poszukuje projektów poligraficznych w odniesieniu do potrzeb różnych klientów, zwłaszcza z sektora napojów.

“Jest to dla nas niezwykle ważna instalacja” – mówi Oriol Rabert, Comexi Area Manager w tym regionie, który podkreśla, że “wykazaliśmy, że nasi klienci, dzięki naszej technologii fleksograficznej, mogą osiągnąć identyczne wyniki w zakresie barw specjalnych, jak te uzyskane za pomocą drukarki rotograwiurowej”. Projekt ten jest uzupełnieniem innych, które Comexi realizuje w tym regionie, które także obejmują instalację kilku maszyn do druku fleksograficznego.

- Reklama -

Zlokalizowany w Al-Kharj, na południe od Rijadu, Oasis rozpoczął działalność w 2012 roku. Od tego czasu firma co roku zwiększała swoje zdolności produkcyjne, aby wyprodukować ponad 5 miliardów sztuk rocznie dla swoich klientów z sektora butelkowania wody i innych branż.

Drukarka fleksograficzna Comexi F2 MB to nie tylko najlepsza maszyna do łączenia krótkich i średnich serii, ale także do zarządzania pełną gamą aplikacji opakowań elastycznych. F2 MB posiada wszystkie ergonomiczne rozwiązania rodziny F2. Zawiera rozwiązania GeniusTech, które mają pomóc drukarniom w pokonaniu podstawowych wyzwań, z jakimi obecnie się borykają, a które obejmują między innymi brak wykwalifikowanych operatorów, redukcję długości zadań i zwiększoną liczbę zmiennych zadań.

Największą wagę przywiązano do rozwiązań, które skupiają się na zapewnieniu najszybszej zmiany zadania, takich jak GeniusFlow do szybkiego czyszczenia, różnych rozwiązań automatycznego ustawiania, w tym GeniusSet i GeniusReg GeniusData, skracających czas i minimalizujących odpady, czy GeniusData, które pozwalają na przechowywanie każdego istniejącego parametru zadania, który może być ponownie wykorzystany, skracając w ten sposób rozpoczęcie nowego zadania.

Źródło: Reprograf-Grafikus


Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych