- Reklama -spot_imgspot_img

Obchody Trzydziestolecia Polskiej Izby Druku

- Reklama-

Z okazji swego 30 lecia Polska Izba Druku zaprasza na Konferencję “Towards One Converting Europe”,  która odbędzie się w dniach 24/25 listopada 2022 w Warszawie. W ramach obchodów jubileuszu odbędą się również:

  • prezentacja VIII edycji raportu „Rynek Poligraficzny oraz Opakowań z Nadrukiem”, który będzie zawierał szczegółową analizę rynku polskiego w okresach 2018/2019 oraz 2020/2021
  • Uroczyste zakończenie XXII edycji Konkursu Złotego Gryfa,
  • Konferencja międzynarodowa “Towards One Converting Europe”,
  • Gala Jubileuszowa będąca kontynuacją tradycji Balu Polskiej Izby Druku w hotelu Westin

Miejsce konferencji – Uniwersytet Warszawski Aula Główna (24.11) oraz hotel Westin (25.11)

- Reklama -

Cel konferencji – przedstawienie sytuacji polityczno-gospodarczej w Europie Centralnej wraz z perspektywami jej rozwoju po zakończeniu działań wojennych w Ukrainie oraz definicja priorytetowych działań dla władz międzynarodowych, samorządu gospodarczego oraz organizacji pozarządowych, które pomogą zagwarantować długotrwałe bezpieczeństwo, rozwój i dobrobyt krajów oraz ich społeczeństw w tym regionie.

By się do tego przygotować liderzy biznesu muszą uzyskać maksimum dostępnej wiedzy o bieżącej sytuacji oraz prognoz jej rozwoju. Temu ma właśnie posłużyć warszawska konferencja Twords One Converting Europe.

Równocześnie informujemy o planach Polskiej Izby Druku związanych z rozszerzeniem oferty ekspertyz wykonywanych przez zespół naszych rzeczoznawców. Serdecznie zapraszamy do wzięcia aktywnego udziału w naszych przedsięwzięciach – Jacek Kuśmierczyk, prezes Polskiej Izby Druku.

Źródło: Polska Izba Druku


Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii związanej z tematami komunikacji.

Jak długie informacje prasowe czytasz?

Co decyduje o Twoim zainteresowaniu daną informacją?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych