spot_imgspot_imgspot_img

Oczekiwania przekroczone – 6700 zwiedzających!

- Reklama-

W XIV edycji Hunkeler Innovationdays 2023 impreza branżowa po raz kolejny osiągnęła rekordową liczbę odwiedzających. Przy 6700 odwiedzających frekwencja nieznacznie przekroczyła poziom z roku 2019. Po czteroletniej przerwie z powodu pandemii blisko 100 wystawców było bardzo zadowolonych z pełnego sukcesu.

Branża otrzymała imponujące prezentację z 50 zorientowanymi na praktykę liniami produkcyjnymi oraz licznymi światowymi i europejskimi debiutami. Dni Innowacji firmy Hunkeler pokazały wyraźnie, jakie znaczenie posiadają one dla przemysłu poligraficznego. Na szczególną uwagę zasługuje duża reprezentacja gości, którzy przybyli do Lucerny ze 100 krajów. Zaangażowanie wszystkich wystawców z ich atrakcjami i ekspertami na miejscu znalazło odzwierciedlenie w bardzo wysokiej jakości odwiedzających.

Statystyki

W duchu “Next Level Automation” w halach 1 i 2 centrum wystawienniczego w Lucernie prezentowane były najnowsze rozwiązania w zakresie druku cyfrowego i uszlachetniania. Po tym, jak w ubiegłym roku firma Hunkeler AG obchodziła 100-lecie istnienia, najnowsze, wysoce zautomatyzowane rozwiązania podkreślają siłę innowacyjną przedsiębiorstwa. Dzięki rozwiązaniom książkowym Starbook firma Hunkeler AG prezentowała wysoce ekonomiczną produkcję książek drukowanych cyfrowo od pierwszego wydania wzwyż, z najlepszą jakością bloków książkowych i elastycznością formatu dla małych i średnich nakładów.


SŁUCHAJ PODCASTÓW NIEZBĘDNIK POLIGRAFA – TOMASZ KUGAUDO


Pomimo ciągłego rozwoju, charakter i cel targów zostały zachowane, a Hunkeler Innovationdays pozostały wierne swojemu pierwotnemu założeniu: pozostać spotkaniem branżowym dla partnerów w zakresie wysokowydajnego druku cyfrowego i uszlachetniania oraz pokazywać odwiedzającym scenariusze rozwiązań, które charakteryzują się silnym znaczeniem praktycznym.

Następne targi Hunkeler Innovationdays odbędą się w dniach od 24 do 27 lutego 2025 roku.

Źródło: Hunkeler


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 318 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, jakie portale społecznościowe przegląda?

2. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, w jakich portalach społecznościowych działa aktywnie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00