W środę, 24 czerwca, bezpośrednio od klientów Kodaka dowiesz się, jak oszczędzają pieniądze dzięki SONORA Plates podczas webinaru na żywo „Odblokuj ukryte oszczędności, przechodząc na SONORA Process Free Plates”. 

- reklama -

Webinarium odbędzie się o 10.00 EDT / 16.00 CEST i możesz się tutaj zarejestrować .

Ale wiemy, że istnieją dodatkowe znaczące oszczędności, które nie są tak oczywiste – dlatego nazywamy je „ukrytymi oszczędnościami”. Oszczędności te mogą znacznie przewyższyć oszczędności wymienione powyżej, nawet 8-krotnie wyższe, a oto wskazówka, są to oszczędności, które zobaczysz w biurze prasowym. 

Podczas webinarium usłyszysz od kilku drukarek, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z przejściem na płyty SONORA, w tym o tym, gdzie widzą oszczędności. Dołącz, aby dowiedzieć się więcej o mocnych stronach SONORA i korzyściach dla Twojej firmy.


Reklama

Zobacz wydanie cyfrowe czasopisma Świat Poligrafii Professional


Jeśli nie możesz wziąć udziału w webinarium na żywo, zarejestruj się, a my prześlemy Ci link do nagrania. Każdy, kto uczestniczy w seminarium internetowym, otrzyma również białą księgę wyjaśniającą ukryte oszczędności związane z przejściem na płyty SONORA.

Źródło: Kodak

- reklama -

Słuchaj podcastów przygotowanych przez naszą redakcję