- reklama -

W dzisiejszym, coraz bardziej złożonym środowisku drukowania, automatyzacja i obniżanie kosztów to kluczowe sposoby na zdobycie przewagi konkurencyjnej. Ogromna liczba drukarń, szeroka gama usług oraz stale obniżające się marże to podstawowy problem dostawców usług poligraficznych. Chcąc sprostać wymaganiom rynku należy inwestować w unikatowe rozwiązania. Właśnie o takich można będzie porozmawiać podczas kongresu.

- reklama -

Już dziś, firma LFP Industrial Solutions serdecznie zaprasza do rejestracji na specjalnie przygotowane prelekcje, które odbędą się w piątek, 17.09.2021 od godziny 11:00 do 13:00. Pierwsza dotyczyć będzie automatyzacji procesów przedprodukcyjnych i poprowadzona zostanie przez Adama Jabłonowskiego, który posiada ponad 20 letnie doświadczenie w branży poligraficznej. Uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać z ekspertem i zapoznać się z możliwościami optymalizacji jakie daje software marki Durst.

Z kolei druga prezentacja przedstawiona przez Urszulę Gałuszkę -Marzecką będzie stanowiła świetną okazję do rozmowy o wydajności, precyzji oraz o tym jak można ograniczać błędy i minimalizować koszty z ploterami tnąco-frezującymi marki Elitron.

Firma LFP Industrial Solutions poszerzyła niedawno swoją ofertę o sprzedaż maszyn używanych, a wszystko po to, aby dać szansę drukarniom, które dopiero chcą wejść na rynek druku cyfrowego premium. Tym samym osoby uczestniczące w piątkowych prelekcjach będą mogły porozmawiać z dostępnym na miejscu Managerem Projektu Refurbish, Wojciechem Kazimierczakiem na temat dostępnych używanych urządzeń marki Durst.

Uczestnictwo w prelekcjach jest bezpłatne, warto jednak dokonać rejestracji w ich udziale na specjalnie stworzonym formularzu dostępnym na stronie WWW.

Źródło: LFP Industrial Solutions