spot_imgspot_img

Oficjalnie… Koenig & Bauer Celmacch

- Reklama-

Wraz z oficjalnym zatwierdzeniem bezpośrednich inwestycji zagranicznych (FDI) we Włoszech, partnerstwo i nabycie 49 procent udziałów we włoskiej grupie Celmacch Group S.r.l. przez niemiecką firmę Koenig & Bauer AG, ogłoszone 22 lipca 2022 r., zostało teraz zrealizowane.

Partnerstwo z mającym siedzibę w Desenzano del Garda producentem maszyn fleksograficznych o wysokiej linii tektury oraz wykrojników rotacyjnych dla branży tektury falistej rozszerza bogate portfolio Grupy Koenig & Bauer. Nowe partnerstwo łączy w sobie ponad 40 lat doświadczenia na rynku druku i przetwarzania tektury falistej oraz ponad 200 lat technologii druku na różnych podłożach.

Na targach drupa 2016 firma Koenig & Bauer ogłosiła swoje ponowne wejście na rynek druku i konwertingu tektury falistej i od tego czasu konsekwentnie pracuje nad rozwojem w tym obszarze. Maszyny Koenig & Bauer oznaczają wysoce produktywną produkcję pudełek z wykrojnikiem rotacyjnym oraz zadrukowanych arkuszy tektury falistej i wyznaczają standardy w zakresie automatyzacji i wydajności.

Dzięki rozwojowi i produkcji maszyn fleksograficznych o wysokiej linii tektury oraz wykrojników rotacyjnych, które spełniają wysokie wymagania technologiczne, firma Celmacch doskonale ugruntowała swoją pozycję na rynku, zwłaszcza od czasu ponownego wprowadzenia rodziny Chroma w 2019 r., i już zaopatruje liczne międzynarodowe firmy z branży opakowaniowej. Od teraz wszystkie maszyny zostaną zjednoczone pod nazwą produktu Chroma. CorruCUT stanie się ChromaCUT X Pro, a CorruFLEX – Chroma X Pro.

Proporcjonalne przejęcie firmy Celmacch odpowiada koncentracji na rynkach wzrostowych i stanowi podstawę do wspólnego dalszego rozwoju tego obszaru działalności. Obie firmy zaprezentują się po raz pierwszy jako Koenig & Bauer Celmacch na targach Corrugated Week 2022 w dniach 19 – 21 września 2022 w San Antonio.

Źródło: Koenig & Bauer


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 264 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie brzmi następująco:

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych