OKI Europe na targach FESPA 2018

Firma OKI Europe ogłosiła, że będzie kładła kluczowy nacisk na pokazanie korzyści specjalistycznego kolorowego druku na targach FESPA 2018, gdzie wystawia się jako Złoty Sponsor wydarzenia

- reklama -

OKI Europe zaprezentuje możliwości swoich drukarek graficznych Pro Series, które dzięki swoim zaawansowanym funkcjonalnościom umożliwiają firmom z sektora drukarskiego osiągnięcie nowych wyżyn kreatywności poprzez produkcję wydruków w żywych, przyciągających wzrok kolorach, wychodzących poza CMYK.

Dzięki temu mogą one rozszerzyć zakres usług drukarskich i w ten sposób zdobyć nowych klientów i powiększyć zyski. Portfolio OKI zmieniających rynek drukarek Pro Series obejmuje: wielokrotnie nagradzane drukarki z białym tonerem, urządzenia 5-tonerowe i drukarkę z tonerami neonowymi.

Urządzenia z linii Pro Series, od samego początku swojego powstania, zwiększały możliwości firm każdej wielkości gwarantując im wysokiej jakości kolorowe wydruki, także z użyciem koloru białego, na bardzo szerokim zakresie nośników takich jak m.in.: kolorowe papiery, przezroczyste folie, czy nośniki przenoszące.

Z wielką radością ogłaszamy kontynuację naszej corocznej obecności na FESPA jako Złoty Partner. Wydarzenie w roku 2018 będzie świadkiem jak nasze stoisko OKI Europe ożywa kolorami (#ALIVE WITH COLOUR), ponieważ pokazujemy naszą wyjątkową, wielokrotnie nagradzają linię produktów Pro Series, zaprojektowaną w celu dostarczania świeżej inspiracji i umożliwiania firmom z branży drukarskiej dostępu do nowych źródeł przychodów – mówi Pamela Ghosal, General Manager, Marketing Communications, OKI Europe Ltd.

Pełen asortyment innowacyjnych rozwiązań drukarskich OKI Europe – począwszy od etykiet a skończywszy na bilbordach – będzie pokazany na stoisku, umożliwiając tym samym przedstawicielom firm odwiedzających targi na poznanie sposobów na dotarcie do nowych klientów i uzyskania dodatkowych źródeł przychodów.

Na podstawie informacji firmy OKI

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.