Na tegorocznych targach FestiwalDruku.pl 2020 OKI Europe, wraz z partnerami firmy, zaprezentuje kolorowe drukarki OKI Pro Series idealnie dopasowane do potrzeb branży kreatywnej oraz niskonakładowego druku produkcyjnego. Pięciotonerowa cyfrowa drukarka etykiet LED OKI Pro1050 (CMYK + W), kolorowa drukarka A3 OKI Pro9542dn z innowacyjną technologią białego tonera i druk termotransferowy z OKI Pro8432WT – to propozycje dla odwiedzjących targi w dniach 9-10 września w warszawskim EXPO XXI.

- reklama -


W tym roku OKI Europe zaprezentuje możliwości swoich urządzeń na stoiskach parterów, gdzie będzie można zobaczyć drukarki OKI Pro Series wyposażone w wielokrotnie nagradzaną technologią białego tonera OKI.

Pro8432WT to najmniejsza na rynku drukarka A3 z białym tonerem – łączy w sobie nagradzaną cyfrową technologię LED firmy OKI z wyjątkowymi właściwościami tonera Microfine High Definition i wielopoziomową technologię ProQ, zapewniając wysoką jakość wydruków, nieprzezroczystość i żywe kolory. Doskonała jakość i wysoka rozdzielczość wydruku sprawiają, że nawet linie i małe rozmiary czcionek są ostre i wyraźne. Cyfrowa drukarka termotransferowa Pro8432WT daje również możliwość drukowania prawdziwej czerni.

Wystarczy przełączyć zestaw białego koloru na czarny, aby mieć możliwość drukowania prawdziwej czerni (CMY+K) i uzyskać wysoką jakość druku termotransferowego na ubraniach lub tkaninach w jasnych kolorach. Różnica wynikająca z drukowania prawdziwej czerni jest widoczna natychmiast. Nadruk jest wyraźny i intensywny, a grafiki pełne koloru i ostre.

Pro8432WT drukuje z szybkością 35 str./min w A4 oraz do 20 str./min w A3. Drukarka ta doskonale nadaje się do drukowania na żądanie m.in. materiałów promocyjnych, gadżetów dekoracji, a także do innych zastosowań termotransferowych. To idealny model dla drukarni, agencji kreatywnych i innych firm, które na poważnie myślą o najwyższej jakości wydruku na szerokiej gamie nośników: od odzieży, po gadżety i elementy komunikacji wizualnej…

Źródło: OKI

- reklama -