OKI na targach Festiwalu Druku 2019

Najmniejsza na rynku kolorowa drukarka A3 z serii C800, najnowsza pięciotonerowa cyfrowa drukarka etykiet LED OKI Pro1050 (CMYK + biały), pokaz druku na kopertach z wykorzystaniem innowacyjnej technologii białego tonera z OKI Pro9542, druk termotransferowy z OKI Pro8432WT i ekosolwentowy ploter M-64s z serii ColorPainter – to tylko niektóre propozycje z bogatej oferty OKI, którą firma przygotowała na targi FestiwalDruku.pl 2019, które odbędą się 18–19 września w Warszawie.

Podczas tegorocznej edycji targów FestiwalDruku.pl w strefie firmy OKI zostaną zaprezentowane m.in. możliwości wielokrotnie nagradzanej technologii OKI z białym tonerem. Eksperci firmy pokażą jak łatwo drukować za pomocą tonera białego na kolorowych i ciemnych kopertach na OKI Pro9542 z systemem do druku kopert. Na stoisku firmy będzie można też zobaczyć najnowsze drukarki OKI do druku etykiet Pro1040 i Pro1050 z dodatkowym tonerem białym, drukarkę graficzną Pro9541, najmniejszą na rynku drukarkę LED A3 z serii C800 – OKIC844, kolorową drukarkę A4 C712 oraz wielkoformatowy ploter M-64s z rodziny ColorPainter wyposażony w tonery eko-solwentowe.

Urządzenia OKI będą także na stoiskach partnerów handlowych: Termonadruk.pl – C9A, JetPol, Integart, Ekstreme. Integart w trakcie warsztatów termotransferowych „Amazing, but true vol. 3” pokaże możliwości m.in. OKI Pro8432WT. Warsztaty odbędą się w dniach 18 i 19 września 2019r. w godz. 11.00 – 15.00. Warsztaty mają charakter zamknięty, wymagana jest rejestracja.

OKI C844dnW – najmniejsza kolorowa drukarka A3 na rynku
Uniwersalna, ultrakompaktowa, przystępna cenowo drukarka OKI C844dnW zapewnia doskonałe rezultaty oraz redukcję kosztów związanych z drukiem efektywnych materiałów promocyjnych. To najnowsza propozycja w portfolio kolorowych drukarek OKI zaprojektowanych w odpowiedzi na potrzeby firm wymagających wysokiej jakości kolorowego wydruku w formacie A3 przy niskim koszcie nabycia oraz możliwości drukowania codziennych dokumentów biznesowych i materiałów marketingowych we własnym zakresie w firmie.

Urządzenie doskonale sprawdzi się nie tylko w biurze, ale też w sektorze detaliczny. Pozwala bowiem tworzyć szeroki wachlarz efektownych materiałów reklamowo-promocyjnych drukowanych w kolorze o wysokiej rozdzielczości na różnych formatach i typach nośników w przystępnej cenie i krótkim czasie. Od cenówek, poprzez ulotki w formatach od A6 do A3, aż do materiałów na nietypowych nośnikach o gramaturze nawet do 256g/m2 czy nośnikach wodoodpornych, odpornych na słońce i na warunki atmosferyczne.

Dzięki tacy do papieru banerowego możliwy jest dwustronny druk kolorowych banerów o długości nawet do 1321 mm. Ta wyjątkowo wydajna i najmniejsza na rynku drukarka A3 wykorzystuje innowacyjną wbudowaną technologię cyfrową LED gwarantując dużą szybkość i wysoką jakość wydruków. Drukowanie dużych i małych formatów na żądanie za pomocą jednego niewielkiego urządzenia od OKI jest teraz niezwykle proste i dostępne od ręki.

OKI Pro1040 (CMYK) i Pro1050 (CMYK + W) – nowe możliwości w druku etykiet
Najnowsze drukarki OKI do druku etykiet Pro1040 i Pro1050 to profesjonalne i proste w obsłudze wąskowstęgowe rozwiązanie CMYK do małych i średnich nakładów do druku etykiet z roli na rolę ze zmiennymi danymi.

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.