- Reklama -spot_imgspot_img

OKI: zaawansowane modele drukarek kolorowych A4

- Reklama-

OKI wyposażyła dwa modele najpopularniejszych drukarek kolorowych A4, oferujące druk w wysokiej rozdzielczości, C332dn i MC363dn, w interfejs modułu sieci bezprzewodowej, w ten sposób podwyższając poziom wydajności pracy we współczesnych środowiskach biurowych.

Kompaktowa kolorowa drukarka C332dnW i kolorowe urządzenie wielofunkcyjne MC363dnW w nowej wersji mają teraz wbudowany interfejs sieci bezprzewodowej w standardzie, co upraszcza i usprawnia proces generowania wysokiej jakości wydruków na szerokiej gamie nośników, począwszy od formatów A6 aż po banery w rozmiarze 1,3 m. Prosta do konfiguracji nowa opcja bezprzewodowa stanowi dodatkowe udoskonalenie zaawansowanej opcji łączności tych innowacyjnych urządzeń LED, dzięki którym małe firmy mogą promować swoją markę i zaoszczędzić na kosztach związanych z outsourcingiem.

- Reklama -

 

Kolorowa drukarka C332dnW zapewnia profesjonalną jakość druku w wysokiej rozdzielczości HD, która jest tak niezbędna w przypadku drukowania materiałów firmowych, w których estetyka odgrywa istotną rolę – od korespondencji, poprzez raporty oraz inne materiały wykorzystywane w bezpośrednich kontaktach z klientem. Podobnie jak model MC363dnw, drukarka ta wyposażona jest w opcję druku mobilnego, dzięki której można bezpośrednio drukować ze smartfonów czy tabletów. Oba modele kompatybilne są z Google Cloud Print 2.0 oraz funkcją AirPrint (Apple Inc.).

MC363dnW to superszybkie, kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A4, wyposażone w innowacyjne funkcjonalności, które pozwalają zaoszczędzić czas i zasoby finansowe, a jednocześnie zwiększyć wydajność do maksimum. Model ten to urządzenie wielofunkcyjne 4w1 (drukowanie, skanowanie, kopiowanie, faks) umożliwiające dwustronne drukowanie w bardzo wysokiej rozdzielczości dostosowane do potrzeb profesjonalnych wydruków firmowych.

– Dążymy do zwiększania wydajności dla klientów poprzez stosowanie innowacyjnych rozwiązań – mówi Anna Emilia Dorrington, Senior Product Manager, OKI Europe Ltd. – Łączność bezprzewodowa to obecnie istotny element środowiska biurowego w dynamicznych firmach, dlatego wyposażyliśmy nasze dwa niezwykle popularne i uniwersalne modele w tę funkcjonalność.

Na podstawie informacji firmy OKI

spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych