Omet przedstawia XFlex X6.0

Ostatnio duże zainteresowanie fleksografów zyskała nowa maszyna drukująca XFlex X6.0. To naturalna ewolucja renomowanej linii drukującej OMET XFlex X6, prawdziwy krok w kierunku cyfrowego przepływu pracy i niezależnego procesu. Wyznaczy ona wyższe standardy w zakresie wydajności i szybkości, zachowując mocne strony, które uczyniły XFlex X6 najlepszą wąskowstęgową platformą na rynku oraz integrując ją z najnowocześniejszymi technologiami i automatyką.

- reklama -

Całkowicie zmieniony wygląd i nowoczesny interfejs z panelami dotykowymi sprawiają, że maszyna drukująca jest jeszcze bardziej przyjazna dla użytkownika, ergonomiczna i intuicyjna, oferując operatorowi nowe doświadczenia w pracy i komfort w pełni automatycznego i niezależnego procesu. XFlex X6.0 zwiększa możliwości druku fleksograficznego i daje drukarniom możliwość poprawy ich potencjału produkcyjnego oraz poszerzenia portfolio produktów przy zachowaniu najwyższej jakości wyników i pewnego zwrotu z inwestycji.

Maszyna fleksograficzna Xflex X6.0 to inwestycja zwrotna dla każdej firmy poszukującej wysokiej wydajności, efektywności i zdumiewających efektów drukowania. Jest w stanie zintegrować kilka technologii drukowania i przetwarzania w linii oraz przetwarzać wszystkie rodzaje podłoży, od folii o grubości 12 mikronów do lekkiego kartonu, produkując wiele rodzajów aplikacji, aby spełnić wymagania różnych rynków docelowych…

Więcej na ten temat można uzyskać w Polsce od firmy Omigraf

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Najważniejsze wyzwania na "teraz" dla Twojego biznesu