spot_img

Open House firmy Horizon

- Reklama-

10 maja w firmie Horizon w Niemczech (Quickborn) odbywa się Open House przygotowany dla gości z Polski. Przedstawicieli drukarni z Polski przywitał Mirosław Bartas z firmy Derya, która jest oficjalnym przedstawicielem firmy Horizon w Polsce.

Mirosław Bartas przedstawił osoby prowadzące w dniu dzisiejszym prezentacje, po czym poprosił Reinera Börgerdinga szefa Horizon GmbH w Niemczech o przedstawienie firmy, jej historii oraz sukcesów odnoszonych na wszystkich rynkach świata.

Rainer Börgerding zauważył, że Horizon, jako producent maszyn introligatorskich dla szeroko rozumianej poligrafii wszystkie urządzenia produkuje bezpośrednio w Japonii. I tak jak z firmą Derya, Horizon współpracuje z wieloma oficjalnymi firmami reprezentującymi bezpośrednio producenta w każdym kraju.

Rainer Börgerding wymienił najważniejsze cele, jakie firma stawia przed sobą: pozostać liderem w tym segmencie rynku, rozwój, innowacyjność, bliska współpraca z centralą. Zwłaszcza ten ostatni element jest niezwykle ważny, bo dzięki temu wszystkie potrzeby i pomysły klientów wpływające na poprawę technologii powstawania maszyn są przekazywane natychmiast do centrali.

Quickborn jest centralą w Europie gdzie znajduje się magazyn części zamiennych wraz z centrum demonstracyjnym działającym na potrzeby poszczególnych krajów.

Prelegent zauważył, że rynek poligraficzny zmienił się w ostatnich latach kładąc nacisk na skrócenie czasów realizacji zleceń, przy zachowaniu najwyższej jakości produkcyjne. Reiner zauważył również, że temat Przemysł 4.0, o którym Świat Poligrafii Professional przygotowuje RAPORT, jest już wdrażany przez firmę Horizon.

Pierwszą prezentację o maszynie StitchLiner mark III (kolejnej generacji) poprowadził Mirosław Bartas.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. A pytanie brzmi następująco:

O ile % jesteście zmuszeni podnieść swoje ceny dla klientów, by zniwelować podwyżki: prądu, paliwa, materiałów itd.?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych