- Reklama -spot_imgspot_img

Open House w LFP Industrial Solutions

- Reklama-

Podczas dni otwartych można było nie tylko porozmawiać z przedstawicielami firmy na temat panującej sytuacji na rynku reklamy wielkoformatowej, ale także była to idealna okazja, aby przyjrzeć się pracującym maszynom, które w świetny sposób prezentowały ciągłość produkcyjną.

W centrum uwagi znalazły się rozwiązania marki Vanguard, czyli jednej z najbardziej przełomowych poligraficznych debiutów ostatnich lat. Amerykańska firma podbiła Stany Zjednoczone, a obecnie staje się rozpoznawalna na całym Świecie. Tylko w ciągu ostatnich kilku miesięcy zainstalowano kilkadziesiąt maszyn w samej Europie.

- Reklama -

W Centrum Demonstracyjnym LFP Industrial Solutions można było zapoznać się z możliwościami wielokrotnie nagradzanego „flagowca” VK300D-HS, który zaskakuje nie tylko szybkością i najwyższą jakością druku, ale również wszechstronnością w zakresie pracy na przeróżnych podłożach. Jak dodaje Wojciech Łacny, Business Development Manager w firmie LFP Industrial Solutions: „Goście wydarzenia byli pod dużym wrażeniem jakości i trwałości wydruków oraz możliwości druku strukturalnego.“

Recepta na sukces drukarń | Nie zabrakło również pokazu rozwiązań w zakresie obróbki materiałów. Goście Open House mogli przyjrzeć się urządzeniu Elitron Kombo SD+31.20, który dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych narzędzi i możliwości pracy z wieloma materiałami jest w stanie odpowiedzieć na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników w zakresie cięcia, bigowania oraz frezowania. Elitron z powodzeniem sprawdza się w segmentach poligrafii, w tym w obróbce opakowań oraz reklamy wizualnej, zapewniając nie tylko wydajność, lecz także wysoki poziom niezwykle ważnej dziś automatyzacji.Jak dodaje Urszula Gałuszka-Marzecka, Account Manger LFP Industrial Solutions: „Elitron zdecydowanie charakteryzuje się wysoką precyzją cięcia. Dzięki stabilnej konstrukcji urządzenie nie wymaga częstej kalibracji co przekłada się na bardzo wysoką jakość frezowania”.


Jak dodaje Joanna Zjawin, Marketing Manager w LFP Industrial Solutions „Bardzo cenimy sobie zaufanie jakim obdarowują nas nasi klienci. Dlatego też oferujemy rozwiązania na najwyższym poziomie. Goście, którzy nas odwiedzili mieli okazję zapoznać się z technologią renomowanych marek takich jak Vanguard, Elitron oraz Durst. Ponieważ trzydniowy dostęp do technologicznej wiedzy spotkał się z ogromnym zainteresowaniem planujemy kolejne spotkanie w ciągu najbliższych miesięcy. Natomiast już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych do indywidualnych pokazów jakie mają miejsce na co dzień w naszym Centrum Demonstracyjnym we Wrocławiu”.

Źródło: LFP Industrial Solutions


Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii związanej z tematami komunikacji.

Jak długie informacje prasowe czytasz?

Co decyduje o Twoim zainteresowaniu daną informacją?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych