- Reklama -spot_imgspot_img

Optymalizacja czasu i kosztów produkcji w druku fleksograficznym

- Reklama-

Optymalizacja czasu i kosztów produkcji w druku fleksograficznym to tytuł kolejnej prezentacji podczas Konferencji Fleksografów odbywającej się w tym roku w Ożarowie Mazowieckim k/Warszawy.

Tomasz Królikowski i Artur Woźniak z firmy GRAW przedstawili bardzo ciekawy temat, związany z optymalizacją produkcji w drukarni fleksograficznej. Jak się okazuje, GRAW posiada ogromne doświadczenie we wdrażaniu projektów, przy których wiele drukarni rozkłada ręce. Optymalizacja produkcji, znajdowanie jej najsłabszych punktów a następnie wdrażanie procedur przynosi bardzo wymierne rezultaty – w postaci oszczędności.

- Reklama -
Tomasz Królikowski i Artur Woźniak

Przytoczone przykłady, co było widać wśród uczestników Konferencji, skupiły uwagę i zaciekawiły.

Oczywiście, sama prezentacja – przynajmniej jej skrót, pojawi się w jednym z najbliższych wydań czasopisma Świat Poligrafii Professional.


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 318 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii związanej z tematami komunikacji.

Jak długie informacje prasowe czytasz?

Co decyduje o Twoim zainteresowaniu daną informacją?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych