- Reklama -spot_imgspot_img

Otwórz się na ekologię i obieg zamknięty. Szkolenie on-line

- Reklama-

Ekologia to ważna kwestia, a razem możemy więcej! Label Innovations łączy siły z Avery Dennison, aby opowiedzieć czym dokładnie jest obieg zamknięty w odpadach opakowaniowych, jak Twoja firma może wesprzeć obieg zamknięty oraz jakie jest konkretne rozwiązanie dotyczące obiegu zamkniętego dla Twojej firmy. Naszymi prelegentami będą Jakub Nizio oraz Beata Sypniewska z firmy Avery Dennison.

Miejsce – dowolne i wygodne, bo on- line. Cena – uważamy, że wiedza jest bezcenna, a więc zainwestować trzeba jedynie swój czas. Po szkoleniu możliwość zadawania pytań podczas panelu Q&A.

Rejestracja na szkolenie TUTAJ!

- Reklama -

SŁUCHAJ PODCASTÓW NIEZBĘDNIK POLIGRAFA


10 marca o 9.30 odbędzie się szkolenie przygotowane przez Etidruk Etykiety.pl pod znaną już marką Label Innovations. Szkolenie, które może zmienić Twoje podejście do zagadnień ekologii i obiegu zamkniętego. Nawet, jeżeli tylko wydaje się Tobie, że już wszystko wiesz na ten temat… tym bardziej rekomendujemy!

Nie przegap…

Źródło: Etidruk Etykiety.pl


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych