spot_imgspot_img

P-Stacker uwalnia pełny potencjał składarek Stahlfolder

- Reklama-

Technologia robotów przejmuje stosy prac na wyjściu składarek i umieszcza je na paletach w pełni automatycznie. Niezliczeni klienci produkują obecnie przy użyciu technologii Push to Stop P-Stackera wprowadzonego przez firmę Heidelberg w zeszłym roku.

P-Stacker jest używany w Aumüller Druck GmbH & Co. KG (Aumüller Druck) w Ratyzbonie oraz Meinders & Elstermann GmbH & Co. KG (Meinders & Elstermann) w Belm od kilku miesięcy. W obu drukarniach rozwiązanie to dodatkowo przyspiesza wysoko przemysłowe linie produkcyjne w trybie Push to Stop.

Heidelberg był pierwszym producentem na świecie, który wprowadził zasadę Push to Stop do technologii offsetowego druku arkuszowego Speedmaster i zastosował ją w składarkach Stahlfolder. To właśnie skłoniło Aumüller Druck i Meinders & Elstermann do pełnej integracji swoich procesów z technologią Prinect z Heidelberga – zarówno w celu automatycznego sterowania i monitorowania linii produkcyjnych, jak i w przeciwnym kierunku, do rejestrowania danych operacyjnych… więcej na WWW.

Źródło: Heidelberg

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących podnoszenia cen za produkcję i brzmią następująco:

O ile % podnieśliście ceny na realizację usług w ostatnich 3 miesiącach?

Czy planujecie podniesienie cen w najbliższych 3 miesiącach?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00