- reklama -

2 kwietnia rozpoczęła się w Warszawie 11 edycja Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations. Jak zawsze zgromadziła firmy produkujące opakowania, głównie drukarnie. Jest także cała grupa dostawców rozwiązań do produkcji opakowań i oczywiście nie mogło zabraknąć firm projektujących opakowania.

Dla nas dość ciekawym jest fakt prezentowania dużej ilości rozwiązań do uszlachetniania, zarówno opakowań i etykiet foliowych, jak i papierowych. Jednak to trochę kłóci się z aktualnymi trendami na świecie. Praktycznie wszyscy zaczynają coraz silniej akcentować ochronę środowiska i utylizację odpadów, z których produkcji (opakowań) słynie ta branża.

Kiedy pytaliśmy niektórych wystawców, dlaczego tak jest w Polsce, słyszeliśmy, że to w naszym rejonie, w Polsce jest tak silny trend producentów wszelkich dóbr.

Targi odbywają się w Centrum mieszczącym się przy ulicy Prądzyńskiego.

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.