spot_imgspot_img

Packaging Workflow podczas 3. edycji Polish Prinect User Day

- Reklama-

Jeszcze przed omówieniem Packaging Workflow, Wiebke Stoltenberg  przedstawiła w dużym skrócie nowości, jakie zostały zaprezentowane w najnowszej odsłonie całego oprogramowania Prinect. Rzeczywiście nawet ta krótka lista nowości zrobiła duże wrażenia na uczestnikach PPUD.

Wiebke Stoltenberg

Temat szeroko rozumianej produkcji opakowań i etykiet jest także w obszarze zainteresowania firmy Heidelberg. Całość rozwiązania Packaging Workflow można było poznać podczas prezentacji online, którą prowadził Volker Kaiser. Przedstawił on zgromadzonym gościom możliwości nowych rozwiązań dedykowanych produkcji opakowań.

To właśnie obszar, w którym ilośc danych potrzebnych do zgromadzenia w celu wykonania danego zlecenia jest nieporównywalnie większa niż w produkcji akcydensowej, czy też dziełowej. Zmienne dane, farby, zarządzanie barwą, uszlachetnianie, ilość mutacji danego opakowania lub etykiety, do tego jeszcze wykrojniki. To wszystko znalazło swoje odzwierciedlenie w podejściu firmy Heidelberg do tworzenia oprogramowani, ułatwiającego drukarni pracę w tak wymagającym obszarze…

To pierwsza prezentacja rozwiązań Prinect tuż po premierze Prinect User Day, jaka odbyła się zaledwie kilkanaście dni temu…


Prenumeruj nasz e-Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Czy inwestycja w Web-to-Print jest nadal atrakcyjna?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych