- Reklama -spot_imgspot_img

PACKZ 8 wzbogacony o potężne narzędzia do produkcji opakowań giętkich

- Reklama-

PACKZ 8 firmy HYBRID Software zyskał nowe, potężne narzędzia dla rynku opakowań giętkich drukowanych fleksograficzne i cyfrowo. Innowacyjna firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania do produkcji etykiet i opakowań HYBRID Software, wydaje nową odsłonę swoich edytorów PDF – PACKZ 8 i STEPZ 8. Programy zawierają zautomatyzowane listy działań i nowoczesne narzędzia PREPRESS do produkcji opakowań giętkich zadrukowanych cyfrowo lub fleksograficznie. PACKZ i STEPZ używane są przez drukarnie fleksograficzne i cyfrowe działające na całym świecie – ponad 4000 sprzedanych licencji!

Automatyzacja definiowania linii cięcia | PACKZ 8 automatyzuje cały proces definiowania linii cięcia, niezbędnych przy produkcji form drukowych flekso, za pomocą programowalnych narzędzi zwanych Pactions. Funkcja ta nie tylko oszczędza czas, ale także zmniejsza ryzyko wystąpienia obrażeń, które mogą wynikać z ręcznego cięcia płyt.

- Reklama -

Precyzyjna kompensacja etykiet termokurczliwych dzięki iC3DPołącznie HYBRID Software i iC3D – oprogramowania do projektowania wizualizacji opakowań 3D, przyniosło kolejne innowacyjne rozwiązania w zakresie etykiet termokurczliwych. PACKZ 8 zapewnia zwiększoną precyzję w kompensacji kurczenia się etykiety w płaskiej grafice i dokładniejsze odwzorowanie modelowania 3D. Funkcja ta zwiększa wydajność przy projektowaniu wizualizacji opakowań i pozwala uniknąć wad w druku.

Rozpoznawanie znaków wodnych za pomocą Digimarc | HYBRID wykorzystuje doświadczenie Digimarc w zakresie cyfrowych technik nanoszenia znaku wodnego, aby zapewnić wydajne rozwiązanie do ochrony i identyfikacji marki. Funkcja rozpoznawania cyfrowych znaków wodnych Digimarc w PACKZ 8 drastycznie zmniejsza margines błędu w zarządzaniu nimi od momentu utworzenia do akceptacji, co pozwala uniknąć kosztownych błędów w druku.

Automatyzacja i bezpieczne generowania kodów kreskowych | PACKZ 8 zapewnia poprawę czytelności kodów kreskowych na etykietach i metkach odzieżowych oraz oferuje nową metodę generowania kodów bazując na danej grafice z kodem kreskowym. Dzięki możliwości konfiguracji oprogramowania pod różne warunki druku, funkcja ta jest optymalna zarówno dla drukarek do etykiet z niższej półki, jak i do cyfrowych maszyn drukujących wyższej klasy.

Inspekcja pisma Braille’a i user experience | PACKZ 8 wprowadza nowe narzędzie do inspekcji pisma Braille’a oraz funkcje zwiększające komfort i wygodę użytkowania, takie jak dodawanie efektu cienia do grafiki.

Użyteczność | Funkcje konfigurowania PACKZ 8 i STEPZ 8 zwiększają wydajność pracy operatora dzięki trzem podstawowym rozwiązaniom: przestrzeniom roboczym dopasowanym do szerokich ekranów, nowym narzędziom Pactions oraz możliwości konfiguracji poszczególnych elementów interfejsu użytkownika w celu dopasowania środowiska pracy.

Źródło: Scorpio


Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii związanej z tematami komunikacji.

Jak długie informacje prasowe czytasz?

Co decyduje o Twoim zainteresowaniu daną informacją?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych