spot_imgspot_img

Patrząc z innego pułapu… NIEZBĘDNIK POLIGRAFA wydanie 55. Aktualizacja

To pierwszy podcast z koleżankami z Niemiec. Wiebke Stoltenberg i Carolina Viterbo, które starają się odpowiedzieć na kilka pytań związanych z rozwiązaniami z całego pakietu Prinect i H+. Do naszej rozmowy dołączyli również Tomasz Jasiński i Andrzej Kunstetter, cała czwórka z firmy Heidelberg. Podcast nagrywaliśmy podczas 3. edycji Polish Prinect User Day. Przekonajcie się, jak udało się poruszyć ciekawe tematy.

Tak się to robi…

3. edycja Polish Prinect User Day jest kolejnym cyklicznym wydarzeniem. O nim samym będziecie mogli przeczytać nieco więcej już w wydaniu lipcowo-sierpniowym czasopisma Świat Poligrafii Professional. Nam udało się na zakończenie całej imprezy zaprosić wspomnianą czwórkę do rozmowy i przy okazji nagrania podcastu. Nie było to łatwe zadanie, ale tematyka była wyjątkowo interesująca. Mamy zatem inne spojrzenie na nowoczesną drukarnię. Nowoczesną, czyli taką, w której nie tylko myśli się o rozwiązaniach Przemysłu 4.0, ale po prostu się je wprowadza. Nasza rozmowa jest w części w języku angielskim, a całość znajdziecie już na łamach wydania, o którym wspomniałem.

Dokładnie tak…

Przy okazji nagrywanie podcastu w innych warunkach niż redakcja czy studio przynosi zawsze dużo wspaniałej energii i oczywiście niespodzianki i to w dodatku te najlepsze, bardzo pozytywne.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Czy technologia cyfrowa wyprze druk analogowy?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych