5-7 listopada odbywają się Dni Otwarte firmy Perfecta, której wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim jest Avargraf. „Perfecta Technology Days”, odbywa się w fabryce krajarek w Bautzen (Budziszyn-Niemcy).

Podczas Dni Otwartych firma Perfecta prezentuje efektywne wielkoformatowe, automatyczne systemy cięcia, możliwości automatyzacji cyklu produkcji i korzyści z tego wynikające, a także sposób automatycznego generowania programów cięcia na podstawie plików z przygotowalni – Perfecta Straight 2 Cut.

Jedną z głównych atrakcji tego wydarzenia jest prezentacja automatycznej linii cięcia, przeznaczonej do pracy z materiałami w dużym formacie.  Wiele mówi się o precyzji, efektywności i wydajności. To właśnie są główne tematy prezentowane pojawiającym się licznie klientom z Polski.

Perfecta przedstawia również automatyczną stacji utrząsającej BASA, która samodzielnie pobiera papier z palety, odlicza, wyrównuje i przygotowuje stosy do cięcia. Kolejnym demonstrowanym rozwiązaniem jest urządzenie do transportu stosów – BFS, dzięki któremu są one automatycznie przesuwane za pomocą systemu liniowego do stacji wyciskającej powietrze, a następnie wprost na tylny stół krajarki.

Perfecta Technology Days

Perfecta prezentuje także stację wyciskającą powietrze – BPS, która zapewnia wydajne usuwanie powietrza spomiędzy arkuszy, by uzyskać jak najlepszą jakość cięcia.

Kolejnym urządzeniem prezentowanym podczas wydarzenia jest chwytak obrotowy BDG –w pełni automatyczne rozwiązanie do obracania stosów papieru na głównym stole krajarki, które pozwala na pełną automatyzację cięcia, a także automatyczny system do precyzyjnego odkładania stosów na palety, który daje możliwość odkładania pojedynczych lub nawet wielu stosów na raz.

Perfecta to jedna z najbardziej znanych marek w Polsce. Samych krajarek zainstalowanych tylko przez firmę Avargraf jest ponad 350. W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem ciszą się całe linie produkcyjne. Najlepszą rekomendacją dla firmy Perfecta jest uznanie jej przez jedną z największych drukarni niemieckich FLYERALARM, której przedstawiciele po raz kolejny pojawili się podczas tegorocznej edycji Dni Otwartych…

Więcej w wydaniu czasopisma…

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.