spot_img

Pięć modeli Jet Press w jednej drukarni

- Reklama-

Mająca silną pozycję na europejskim rynku poligraficznym, firma Celebrate Digital Printing GmbH stara się utrzymać niezwykłe tempo wzrostu od czasu inwestycji w maszynę Jet Press 750S od Fujifilm. Celebrate Digital Printing, znana dawniej jako Straub Druck & Medien, już wcześniej zainwestowała w cztery maszyny Jet Press: dwa modele 720S i dwa modele 750S. Po zainstalowaniu nowej maszyny firma Celebrate będzie pracować na trzech modelach Jet Press 750S jednocześnie, starając się utrzymać tempo rozwoju.

„O maszynie Jet Press wiemy wszystko” — mówi Francisco Martinez, dyrektor zarządzający firmy Celebrate Digital Printing GmbH. „Od wielu lat odnosimy korzyści z posiadania modeli Jet Press 720S i Jet Press 750S. Nadal mamy dwie maszyny 750S w naszym zakładzie – to bardzo ważne drukarki dla naszej działalności, więc decyzja o kolejnej inwestycji i dodaniu nowego urządzenia do już posiadanych dwóch nie była trudna.

„Zawsze patrzymy w przyszłość. Sytuacja na rynku poligraficznym nieustannie się zmienia i wiemy, że wszechstronny sprzęt może nam pomóc w dalszym rozwoju. Dysponując maszyną Jet Press 750S możemy drukować na papierze powlekanym lub niepowlekanym, a nasza zdolność produkcyjna do oferowania wydruków o wyjątkowo wysokiej jakości w krótkim czasie, z czego jesteśmy znani, jest teraz większa niż kiedykolwiek”.

Taro Aoki, szef działu Digital Press Solutions w firmie Fujifilm Graphic Systems Europe:

„Dla Celebrate Digital Printing, jednej z największych firm poligraficznych w Europie, model Jet Press był kamieniem węgielnym sukcesu. Cieszymy się, że firma postanowiła zainwestować w kolejną maszynę i że możemy kontynuować naszą współpracę”.

Źródło: Fujifilm

Prenumeruj e-Newsletter

Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. A pytanie brzmi następująco:

O ile % jesteście zmuszeni podnieść swoje ceny dla klientów, by zniwelować podwyżki: prądu, paliwa, materiałów itd.?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych