spot_imgspot_imgspot_img

Pierwsze konwencjonalne maszyny offsetowe RMGT 970PF-8 i RMGT 970PF-4 w Czechach

- Reklama-

Dystrybutor RMGT firma Derya z sukcesem zainstalowała pierwsze RMGT 970PF-8 (4/4) oraz RMGT 970PF-4, oba z konwencjonalnymi farbami, u klientów D.R.J. Tiskarna Resl s.r.o. i Tiskarna PROTISK w Czechach.

Instalacja RMGT 970PF-8 (4/4) w D.R.J. Tiskarna Resl s.r.o. w Nachodzie w Czechach została pomyślnie zakończona szkoleniem operatorskim przeprowadzonym przez ekspertów z firmy Derya. Klient z przyjemnością rozpoczyna drukowanie, z maksymalną prędkością 15 000 sph.

RMGT 970PF-4 (2/2) w Tiskarnej Protisk, w Czeskich Budziejowicach, został zainstalowany w grudniu 2022 r. Firma Protisk jest czysto komercyjną drukarnią, założoną w 1991 roku. Ich przedmiotem zainteresowania jest ogólnie druk komercyjny, a także książki, czasopisma i plakaty. RMGT 970PF-4 to ich pierwsza maszyna RMGT.

RMGT 970

W ramach sukcesu sprzedażowego dystrybutor Derya zorganizował wycieczkę po fabryce w listopadzie ubiegłego roku, aby zobaczyć linię produkcyjną RMGT. Czeska grupa była zadowolona z pobytu w Japonii i mogła zrozumieć, dlaczego firma RMGT koncentruje się na produkcji maszyn.

Informacja

Źródło: Derya


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 318 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, jakie portale społecznościowe przegląda?

2. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, w jakich portalach społecznościowych działa aktywnie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00