Pierwsza maszyna nowej serii Mitsubishi w Polsce

Paweł Gmitruk

W dzisiejszej korespondencji pojawiła się wiadomość, która wieszczy premierę! Derya poinformowała, o podpisaniu umowy sprzedaży pierwszej w Polsce maszyny z nowej serii arkuszowych maszyn drukujących w formacie B1 produkcji połączonych japońskich firm Ryobi-Mitsubishi: RMGT 1050LX-6+CC+LD

- reklama -

Jest to maszyna pracująca na arkuszach 1050 x 750 mm, w konfiguracji sześć zespołów drukujących z wieżą lakierującą. LX oznacza wersję kartonażową z drukiem podłoży do 1 mm grubości. Maszyna wyposażona jest w wiele systemów automatyzacji pracy, takich jak system symultanicznej wymiany płyt czy kontroli natężenia barw drukowanych prac w czasie druku bez wyjmowania arkuszy z maszyny, co umożliwia pełne przezbrojenie na kolejne zlecenie w czasie 175 sekund.

Swobodę kontroli zapewni operatorowi sterowanie poprzez tablet dotykowy współpracujący z ekranem 55” i połączony z systemem kamer rozlokowanych w strategicznych punktach maszyny.

Maszyna została zakupiona przez drukarnię MuruGumbel z Warszawy. W drukarni tej od 2017 roku pracuje już jedna maszyna drukująca RMGT dostarczona przez Derya – w konfiguracji pięć zespołów z wieżą lakierującą, drukująca w formacie A1+: RMGT 920ST-5+CC+SLD (również z kontrolą kolorystyczną in-line). Nowa maszyna zostanie dostarczona już we wrześniu br.

Panu Pawłowi Gmitrukowi, właścicielowi drukarni MuruGumbel, gratulujemy doskonałego wyboru i dziękujemy za okazane zaufanie. Już teraz w imieniu Derya i MuruGumbel zapraszamy Państwa do udziału w Dniach Otwartych które wspólnie zorganizujemy po instalacji – Pozdrawiamy, Zarząd i Pracownicy Derya Sp. z o.o.

RMGT1050LX-6+CC+LD
- reklama -


A N K I E T A

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.