3 i 4 marca odbyły się pierwsze wirtualne Dni Otwarte firmy Gallus. Jak było do przypuszczenia, głównymi tematami poruszanymi podczas prezentacji były następujące maszyny: Gallus Labelfire, Gallus Labelmaster oraz Gallus RCS 430.

Wszystkich gości przywitali: dr Frank Schaum – szef działu etykiet oraz Ferdinand Ruesch członek rady nadzorczej firmy Heidelberg – wyrażając podziękowanie za możliwość spotkania z wieloma klientami.

Thomas Schweizer – szef zarządzania produkcją – zaprezentował maszynę Gallus Labelfire Digital Press wyposażoną w Digital Embellishment Unit (DEU), moduł umożliwiający uszlachetnianie i druk w ramach zintegrowanego workflow zainstalowany tuż za zespołami drukującymi (cyfrowymi lub konwencjonalnymi). Jak zauważył prowadzący prezentację, w jednym przebiegu można użyć trzy różne efekty lakierowania z użyciem DEU, zastępując tym samym stacje konwencjonalne.

Gallus Labelmaster został zaprezentowany przez Liona Schneidera – młodszego kierownika sprzedaży. Jednym z nowych rozwiązań tutaj zastosowanych jest zaprojektowany na nowo zespół fleksograficzny, który powstał na bazie doświadczeń z maszyn arkuszowych Heidelberga.

Gallus RCS został zaprezentowany przez Claudio Nagela – kierownika ds. konwencjonalnych systemów druku. RCS jest dobrze znanym modelem maszyny, który już odnosi swoje sukcesy na wszystkich rynkach. W Polsce, jest to jedna z najczęściej kupowanych maszyn firmy Gallus. Ta, która była prezentowana podczas Dni Otwartych, wyposażona była w system utwardzania GEW Rhino LED UV.

Mamy dla Państwa bardzo dobrą informację. Nadal jest możliwe obejrzenie wszystkich prezentacji. Wystarczy zarejestrować się TUTAJ!

Źródło: Gallus Ferd. Rüesch AG

- reklama -

ANKIETA!
Bądźcie aktywni! Warto wyrażać swoje zdanie!

Czy korzystasz z webinariów?

Co cenisz w organizowanych webinariach?