To dzień poświęcony w dużej mierze tematowi Heidelberg Plus, czyli cyfrowym punkcie (miejscu) kompleksowej obsługi i portalu dla klientów, oraz PAT Premium, czyli doradcy AI.Wśród tematów przygotowanych na drugi dzień – Jens Rauschen z Meinders & Elstermann Druckhaus opowie o swoich doświadczeniach z firmą Heidelberg. Zaczynając od wyzwań związanych z automatyzacją, omówi również rozwiązania pozwalające osiągnąć równowagę pomiędzy automatyzacją a wspieraniem pracy ręcznej.

- reklama -

W filmach wideo zostaną zaprezentowane tematy: w jaki sposób cyfryzacja, sztuczna inteligencja i automatyzacja mogą przenieść firmę poligraficzną na wyższy poziom, jak Heidelberg Plus, nowy cyfrowy portal dla klientów, oraz PAT (Performance Advisor Technology), czyli nową technologię sztucznej inteligencji, która nie tylko monitoruje proces drukowania, ale również sugeruje działania optymalizacyjne, aby zwiększyć efektywność drukarni…

Dzień pierwszy

Pierwszy dzień Heidelberg Innovation Week 2021 już za nami. Wśród różnych tematów poruszanych podczas prezentacji, na pierwszym planie był temat produkcji opakowań ze szczególnym uwzględnieniem dwóch modeli Diana: Envelope i Luxury.

Ludwig Allgoewer, szef działu sprzedaży i marketingu, oraz Jörg Dähnhardt, szef działu zarządzania produktem Postpress, podczas transmisji na żywo w studiu Heidelberg w Wiesloch pokusili się o odpowiedź na pytania:

  1. W jaki sposób najlepiej wejść z sukcesem do rozwijającego się obszaru produkcji opakowań i jak można wykorzystać jego możliwości?
  2. W jakim kierunku rozwija się rynek?

Na pierwszy dzień Heidelberg Innovation Week 2021 przygotowane były również tematy związane z produkcją opakowań dla farmacji, składanych kartonów (pudełek) i ulotek. Prelegenci starali się również opowiedzieć o doświadczeniach firmy D.O.G., oraz o tym, jak Heidelberg pomógł jej nadążyć za zapotrzebowaniem na jakość i zarządzanie jakością w przemyśle farmaceutycznym.

Podobnie przedstawiona została firma WEIG Packaging, która dotrzymuje wymagających terminów dostaw, zwiększa wydajność dzięki automatyzacji i zwiększa produkcję w ścisłej współpracy z firmą Heidelberg.

Kolejny dzień przed nami!…