PlasticExpress na RemaDays Warsaw 2019

Wśród wystawców zbliżających się targów RemaDays Warsaw 2019 w Nadarzynie k. Warszawy (odbywających się w dniach od 13 do 15 lutego br.) po raz pierwszy znajdzie się PlasticExpress (www.plasticexpress.pl) – sklep internetowy, umożliwiający samodzielne projektowanie i zamawianie płyt o dowolnym kształcie, wykonanych z pleksi bądź z poliwęglanu. Marcin Rynkowski – jego właściciel i pomysłodawca zapowiada codzienne prezentacje tego cieszącego się coraz większą popularnością projektu.

„RemaDays Warsaw to druga ważna impreza targowa, na której będziemy prezentowali nasz projekt – mówi Marcin Rynkowski. – Liczymy na to, że efekty udziału w niej będą równie owocne, jak w przypadku premierowej obecności na wrześniowym Festiwalu Druku.

Tam nasz sklep wzbudził bardzo duże zainteresowanie, zarówno ze strony agencji reklamowych, jak też drukarń. Przez kolejnych kilka miesięcy systematycznie ono rosło, co bardzo nas cieszy, gdyż firmy te stanowią naszą grupę docelową. Podobnie rzecz się ma z małymi producentami reklam, dla których pojawienie się PlasticExpress może stanowić przełom w ich działalności. Coraz częściej dochodzą oni do wniosku, że efektywniej jest zlecić określoną pracę nam, niż wykonywać ją we własnym zakresie.

Zamiast inwestować we własne maszyny, materiały i ponosić koszty związane z ich przetwarzaniem, mogą zająć się pozyskiwaniem klientów i sprzedawaniem finalnych produktów. Ich wykonanie zaś zlecać za pośrednictwem PlasticExpress. Naszymi przewagami są bowiem nie tylko różnorodność przetwarzanych materiałów i posiadanie najwyższej klasy sprzętu do ich obróbki, ale też ponad 30-letnie doświadczenie na rynku tworzyw sztucznych. Kolejną zaletą współpracy z nami jest program lojalnościowy. Przewiduje on 15% rabat naliczany od ceny, niezależnie od zawartości koszyka i wysokości kwoty. Naszym klientom oferujemy zatem nowe możliwości realizacji zleceń, najwyższą jakość i atrakcyjne warunki przy stałej współpracy”.

Więcej na łamach czasopisma

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

O ile musisz podnieść cenę za usługę/produkt, by jak najszybciej i realnie nadrobić straty spowodowane pandemią?