PlasticExpress po RemaDays

PlasticExpress (www.plasticexpress.pl) – sklep internetowy, umożliwiający samodzielne projektowanie i zamawianie płyt o dowolnym kształcie, wykonanych z pleksi bądź z poliwęglanu – z sukcesem zakończył swój udział w targach RemaDays Warsaw 2019. Były one – jak podaje Marcin Rynkowski, jego właściciel - z jednej strony okazją do prezentacji tej wciąż stosunkowo nowej i wyróżniającej się na rynku platformy internetowej, z drugiej – do spotkań z klientami, którzy już od kilku miesięcy aktywnie korzystają z tego rozwiązania, odnotowując szereg z tym związanych korzyści biznesowych.

Marcin Rynkowski

„W tym roku PlasticExpress po raz pierwszy zaprezentował swoją ofertę na targach RemaDays Warsaw i możemy śmiało powiedzieć o sukcesie naszego udziału w tej imprezie. Zaskoczyła nas duża frekwencja odwiedzających, co przełożyło się na zainteresowanie naszą propozycją.

Odwiedzający stoisko PlasticExpress mieli możliwość zapoznać się z funkcjonalnością naszego sklepu internetowego i oferowanymi przez niego opcjami.

Klienci mogli zobaczyć jak samodzielnie zaprojektować kształt finalnego produktu, nie generując przy tym zbędnych kosztów w postaci odpadów; jak wybrać odpowiednie podłoże i technologię umożliwiającą precyzyjne cięcie materiałów nawet do 20 mm grubości (gdzie indziej w zasadzie niedostępną), a także jak szybko przebiega u nas proces kalkulacji, którą można przeprowadzić jednocześnie rozmawiając z potencjalnym klientem przez telefon. To wymierne korzyści, które przekładają się na biznes”.

Opinię tę potwierdzają współpracujące z PlasticExpress firmy; niektóre z nich również pojawiły się na targach RemaDays.

„Platformę sprzedażową PlasticExpress poznaliśmy jakiś czas temu i obecnie już tylko tam zamawiamy swoje prace. To doskonały, innowacyjny sklep internetowy, gdzie zlecenia realizowane są bardzo szybko, taniej i w wysokiej jakości” – mówi Jacek Szlendak, właściciel firmy Aklen z Torunia.

Specjalizuje się ona w kompleksowej obsłudze firm jako agencja reklamowa i drukarnia cyfrowa, a także obsługuje klientów w zakresie artykułów biurowych. Dla wielu z nich wykonuje nietypowe prace z pleksi, ale również np. tabliczki przydrzwiowe z otworami do biur czy instytucji. Już tylko na przykładzie tego zlecenia Jacek Szlendak wymienia szereg korzyści dotyczących współpracy z PlasticExpress.

Wcześniej Aklen zlecał je w jednym z zakładów w Toruniu. „Mimo iż nasz wcześniejszy dostawca jest z tego samego miasta, okazało się, że z PlasticExpress realizacja naszych zamówień odbywa się teraz znacznie sprawniej, bez żadnych opóźnień –  mówi. – Jeśli dostaję informację, że mój produkt będzie za dwa dni, to tak rzeczywiście jest. Co więcej, już na wstępnym etapie otrzymuję niemal natychmiastową wycenę swojego zlecenia, dzięki czemu mogę też wyliczyć precyzyjnie i szybko swoją usługę klientowi.

Wcześniej zdarzało się, że musiałem czekać na taką wycenę, a w tym czasie czasami mój klient znalazł już innego dostawcę. Innym razem z kolei czekanie na produkt końcowy opóźniało zakończenie całego projektu z naszej strony i taka sytuacja była nie do przyjęcia. Obecnie z PlasticExpress wszystko odbywa się sprawnie. To naprawdę dobrze skrojony biznes, który zlecającym tam usługi przynosi szereg korzyści. Wśród nich są także lepsze ceny.

Ze względu na fakt, że PlasticExpress realizuje bardzo dużo prac, wycinanie różnych kształtów odbywa się u nich w bardziej ekonomiczny sposób, bo jest po prostu dobrze zaplanowane. W związku z tym cena dla mnie – zlecającego – nie uwzględnia żadnych odpadów, co ma istotne znaczenie dla ceny końcowej danego produktu”. Jacek Szlendak myślał nawet wcześniej o zakupie urządzenia do cięcia pleksi, ale teraz – dzięki PlasticExpress – nie widzi już potrzeby takiej inwestycji: „Zamówienia realizowane są sprawnie, bez żadnych opóźnień, wszystko jest bardzo precyzyjne”.

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Czy planowane targi DRUPA 2021 odbędą się?