PlasticExpress: sukces nowego sklepu internetowego z materiałami pleksi

Marcin Rynkowski
- reklama -

Możliwość zamawiania płyt pleksi bez kosztów związanych z odpadami, a także samodzielnego ich projektowania w dowolnych kształtach; natychmiastowa wycena projektu; specjalne rabaty i programy lojalnościowe dla agencji i drukarń – to elementy, na które zwracali uwagę odwiedzający stoisko sklepu internetowego PlasticExpress, debiutującego na imprezie targowej.

Po raz pierwszy szerszej publiczności był on prezentowany podczas Festiwalu Druku, odbywającego się w dniach 12-13 września w Warszawie. Jak zapewnia Marcin Rynkowski – pomysłodawca i właściciel PlasticExpress – ta nowa propozycja spotkała się z dużym zaciekawieniem i entuzjastycznym przyjęciem rynku.

„Od niemal 30 lat działamy na rynku przetwórstwa i zadrukowywania tworzyw sztucznych. Cieszy nas bardzo duże zainteresowanie, jakie wzbudził nasz nowy projekt – z jednej strony po jego niedawnym starcie w Internecie, z drugiej – podczas jego oficjalnej premiery na Festiwalu Druku – mówi Marcin Rynkowski. – Odnotowujemy bowiem pierwsze zlecenia, których z dnia na dzień przybywa; również duże zainteresowanie podczas pierwszej imprezy targowej, gdzie był prezentowany jest dla nas powodem dużej satysfakcji. Zaproponowaliśmy bowiem rynkowi zupełnie nowe rozwiązanie, które okazało się strzałem w dziesiątkę. PlasticExpress to pierwszy w Polsce sklep internetowy, w którym można samodzielnie zaprojektować oraz zamówić online płyty pleksi o dowolnym kształcie i w atrakcyjnych cenach, a co dodatkowo doceniają klienci – bez zbędnych strat materiałowych”.

Odwiedzający stoisko PlasticExpress podczas Festiwalu Druku mogli zapoznać się szczegółowo z działaniem sklepu.

Najważniejszymi jego atutami – w ich opinii – jest duża swoboda, jaką zapewnia on klientom w kwestiach doboru materiału, kształtu czy formatu przy jednocześnie – co podkreśla także właściciel – bardzo konkurencyjnej cenie.

PlasticExpress oferuje realizację zleceń w krótkich terminach uwzględniając szereg podstawowych oraz nietypowych kształtów, a także liter oraz numerów wraz z możliwością wycięcia w nich otworów. Do dyspozycji klientów jest tu pięć rodzajów płyt pleksi, pochodzących od renomowanych producentów, w różnych kolorach i grubościach.

„Sposób obróbki materiału, jaki oferujemy (cięcie piłą lub laserowe, a także polerowanie diamentowe) zapewnia najwyższą jakość – podkreśla Marcin Rynkowski. – Nasi klienci mogą też przesłać swój własny plik cięcia (uprzednio przygotowany w programie graficznym) do wyceny i realizacji. To także ciekawa propozycja np. dla projektantów wnętrz, którzy również są wśród naszych klientów”.

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.