spot_imgspot_img

Po prostu. Jak sobie radzicie?

- Reklama-

Tuż przed zakończeniem roku 2021 realizowaliśmy ankietę, w której pytaliśmy Was o: O ile % jesteście zmuszeni podnieść swoje ceny dla klientów, by zniwelować podwyżki: prądu, paliwa, materiałów itd.? W sumie odpowiedziało 277 osób i wyniki możecie podejrzeć tutaj. Ale dzisiaj, kiedy mamy już pierwsze wytyczne, tego co my redakcyjnie nazywamy “Narodowy nieład” – postanowiliśmy zadać Wam te pytania po raz kolejny. Sytuacja zmienia się bowiem bardzo dynamicznie. Ankietę znajdziecie w każdej informacji prasowej opublikowanej na naszych łamach – na jej końcu.

Chcemy Wam również podziękować, za dotychczasowe zaangażowanie i aktywność. To niezwykle ważne, byśmy wszyscy byli na bieżąco z tego typu informacjami. Zatem głosujcie. Zapraszamy!

Prenumeruj nasz e-Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

 

- Reklama -

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Twoim zdaniem, co jest największym zagrożeniem dla biznesu (poligrafii) w najbliższym czasie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych